Cambler

Bilans i cukrzyca deser

Każdy walczy z pokusą żywności w czasie wakacji, ale osoby z cukrzycą muszą zmagać się z jeszcze bardziej.

Strony, gadżety i specjalne jedzenie i picie, które obfitują w tym sezonie może trzymanie się diety przyjazne cukrzycy tym bardziej trudne. Jak można osiągnąć dobry balans prawo żywności?

Cukier w diecie

Wielu ludzi wierzy, cukru powoduje cukrzycę. Badania wykazały, że nie jest to po prostu nieprawda. W rzeczywistości, jedzenie zbyt dużo jedzenia i nadwaga zwiększają ryzyko dla typu 2 cukrzycy. Czy jadłem zbyt dużo lub zbyt dużo stek ciasto, to ogólnie spożycie zbyt wiele kalorii, które liczy.

Częściowo z powodu tego błędnego przekonania, osoby z cukrzycą kiedyś powiedział do cięcia cukru z ich diety. Jednakże, jest to całkowita ilość węglowodanów, które można konsumować, więcej niż typu, że wpływa na to jak wysoki wzrost stężenie cukru we krwi.

Że nie daje OK, aby jeść cały cukier, który chcesz. Ale to nie znaczy, cukru i małe porcje deserów zawierających cukier może być częścią diety w czasie wakacji-i dowolnym czasie.

Słodkie rozwiązania

Zalecenia te mogą pomóc bezpiecznie zrobić słodkie traktuje rozdział swojej tradycji wakacje:

• Jeśli chcesz mieć ucztę, zastąpić go innym carb będzie jadłeś. Na przykład, jeśli chcesz kawałek ciasto z dyni na Święto Dziękczynienia, zrezygnować puree lub bułki.

• Poprawić przepisy, aby były bardziej przyjazne dla cukrzycy. Na przykład, aktualizuje deser receptur przez cięcie cukru o jedną trzecią do połowy. W jego miejsce, dodać przyprawy, takie jak słodkie, cynamonu, wanilii i gałki muszkatołowej, lub używać substytutów cukru. Zmniejszenia zawartości tłuszczu w deser receptur, zastępując olej lub masło w wypiekach z musem jabłkowym lub puree śliwek.

• Zachowaj obsługujących rozmiary słodkich deserów małe. Aby to zrobić, podzielić służąc pomocą znajomego lub członka rodziny. Pominąć bitą śmietaną lub lodami waniliowymi polewa na swojej tortu.

Wreszcie, aby rodzina i przyjaciele ostrości swoich spotkań towarzyskich, a nie żywności. Nie zapomnij, aby nadążyć z wykonywania rutynowych, albo.

Barbary Floria, starszego pisarza do Żywotności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego w www.diabetes.org.