Kancelaria adwokacka z Olsztyna

Kancelaria adwokacka z Olsztyna

27 maja 2022 Wyłączono przez Redakcja

Obecnie świadomość prawna społeczeństwa znacznie wzrasta. Obrona swoich interesów stała się priorytetem w wielu sprawach. Za większą świadomością prawną idzie również odwaga w bronieniu swoich tez przed sądem. Niemniej jednak w sprawach z zakresu prawa niezbędna jest pomoc profesjonalnego pełnomocnika, który wyjaśni wszelkie zawiłości prawne. Zatem warto jest nawiązać współpracę z kancelarią adwokacką.

Z fachowej pomocy oraz psychologicznego podejścia do klienta słynie adwokat z Olsztyna Karol Kakowski, który prowadzi kancelarię adwokacką od 2017r. Bogate doświadczenie oraz ogromna wiedza pomagają skutecznie bronić interesów klienta oraz służyć rzetelną poradą prawną.

Zakres działania kancelarii adwokackiej w Olsztynie

Kancelaria adwokacka operuje szerokim wachlarzem usług prawnych, od udzielenia porady prawnej, poprzez sporządzanie pism, po reprezentację przed organami i sądami wszystkich instancji, co ma wyraz w opisie specjalizacji kancelarii znajdującego się na stronie internetowej https://adwokatkakowski.pl/. Zgodnie z powyższym, kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz prawa cudzoziemców.

Sprawy z zakresu prawa cywilnego

Adwokat z Olsztyna Karol Kakowski służy pomocą w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Jest to rozległa dziedzina prawa, która obejmuje m.in. postępowanie cywilne, prawo rodzinne czy gospodarcze. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rodzinnych, rozwodowych, spadkowych czy w sprawach o zapłatę. Oferowana pomoc obejmuje zarówno etap sądowy jak i przedsądowy, w tym sporządzanie pism, kontakt z pełnomocnikiem drugiej strony, ugodowe załatwienie sprawy czy reprezentację przed sądami. Ponadto kancelaria zajmuje się sporządzeniem i oceną umów cywilnoprawnych jak i gospodarczych. Kancelaria adwokacka z Olsztyna oferuje także pomoc w sprawach pierwszoinstancyjnych jak i odwoławczych, które bardzo często przez innych prawników traktowane są jako z góry przegrane.

Sprawy z zakresu prawa karnego

Kancelaria adwokacka w Olsztynie, adwokat Karol Kakowski oferuje kompleksową pomoc również w zakresie prawa karnego. Działanie obejmuje sporządzanie pism procesowych czy występowanie przed sądami oraz przed prokuraturą. Kancelaria służy pomocą w zakresie prawa karnego w myśl zasady domniemania niewinności oskarżonego. Przedmiotem działania kancelarii są najczęściej sprawy dotyczące przestępstw skarbowych, wyłudzeń, oszustw oraz oszustw finansowych, przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu, bójek, naruszeń nietykalności cielesnej czy szeroko pojętych przestępstw internetowych. W sprawach z zakresu prawa karnego kontakt z prawnikiem jest o tyle istotny, że od niego bardzo często zależy życie podejrzanego lub oskarżonego. Wobec tego kancelaria adwokacka służy natychmiastową pomocą osobom tymczasowo zatrzymanym, podejrzanym i oskarżonym.

Stała obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria prawna oferuje również możliwość nawiązania stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi w zakresie obsługi prawnej. Adwokat Karol Kakowski posiada duże doświadczenie w zakresie współpracy ze spółkami zarówno osobowymi jak i kapitałowymi. Świadczona dotychczas pomoc prawna obejmowała reagowanie w nagłych sytuacjach natury prawnej, opiniowanie i sporządzanie umów, regulaminów oraz innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie prawnym.

Gdzie znajduje się kancelaria adwokacka?

Siedziba kancelarii adwokackiej ma miejsce w Olsztynie, przy ul. Mazurskiej 16/2. Niemniej jednak adwokat Karol Kakowski świadczy usługi na terenie całej Polski. Zatem dostęp do pomocy prawnej kancelarii adwokackiej z Olsztyna jest zdecydowanie ułatwiony, bowiem nie ogranicza się do działania na jednym obszarze. Co więcej kontakt telefoniczny czy e-mailowy umożliwia ustalenie miejsca działania kancelarii, w zależności od aktualnych potrzeb klienta.

Dlaczego kancelaria adwokacka z Olsztyna?

Kancelaria adwokacka, adwokata Karola Kakowskiego świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego oraz w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych. W przypadku prowadzenia spraw dochodzi do wykorzystania bogatej wiedzy oraz dużego doświadczenia. Adwokat cechuje się również indywidualnym, psychologicznym podejściem do klienta, cierpliwością oraz do każdej sprawy podchodzi z profesjonalizmem oraz należytą starannością. Dobra współpraca z klientem oraz wiedza i podejście adwokata Karola Kakowskiego daje możliwość powodzenia.