Cambler

Jak sprawić, by miłość trwała wiecznie

Utrzymując pierwotny związek zdrowe, pozytywne, wspierające i razem nie jest łatwe. Ale można to zrobić.

"Spodziewamy się, wiele z naszych relacji, a faktem jest, długotrwałe małżeństwa lub związki są trudne do utrzymania, biorąc pod uwagę presję większość z nas żyje z", mówi Sue Maisch, LSW, rodzina i dziecko doradca w Aspen, Colo "Aby to działało, pary potrzebują dojrzałości, aby uświadomić sobie, długotrwały związek wymaga poświęcenia, zaangażowania i ciężkiej pracy, ale, że wypłata z głębszej miłości i stabilne, kochający życie w domu jest warte wysiłku."

Oto propozycje, w jaki sposób wzmocnić związek z partnerem.

Praktyka przebaczenie

Niechęć, złość i winy są normalne reakcje, gdy twój ukochany ma coś bolesny. Bez przebaczenia, jednak trochę boli, jak również zdrady może oderwać relacji siebie.

"Ludzie, którzy nie przebaczycie często mają problemy z utrzymaniem pozytywne uczucia wobec swoich partnerów," mówi pani Maisch. "Ale partnerzy, którzy przemieszczają się w kierunku przebaczenie są lepsze w stanie utrzymać swój związek, ponieważ świadomie zdecydować, aby nie zatrzymywać się na błędy ich partner jest wykonane."

Bądź realistą

Każdy długoterminowych relacji będzie miał swój udział rozczarowań. Ale nauka patrzeć poza konkretnym złym patchem zobaczyć swojego partnera w sposób obiektywny i miłością mogą ciągnąć się przez.

"Pamiętanie i odżywcze wspomnienia szczęśliwych czasach miałeś razem mogą pomóc ominąć podrażnienia i te czasy, gdy zastanawiasz się, jeśli chcesz pozostać w związku," mówi pani Maisch.

Opracowanie rytuałów

Sposób ty i twój partner pożegnać lub komentarzy, lub w jaki sposób uczcić urodziny lub rocznice rok po roku może pomóc zbudować silny związek, który może utrzymać się emocjonalnie zaangażowana w czasie konfliktu.

Na przykład, biorąc czas całować swojego partnera pożegnanie każdego ranka, kiedy wychodzisz do pracy - bez względu na to jak późno i rozproszony jesteś - mówi mu, że w wielkim układzie rzeczy twój związek jest priorytetem.

Aktywnie słuchać

"Skoki i przerywając, gdy twój partner próbuje ci coś powiedzieć może mu zdenerwowany i zniechęcony," mówi pani Maisch. "Ważne jest, aby słuchać więcej niż mówić kiedy masz poważną dyskusję."

Szczerze mówiąc

Sekrety i kłamstwa osłabić fundament wszelkich relacji. Ignorowanie problemów (inna forma tajemnice) nie się ich pozbyć. Ważne jest to, szacunku, otwarta komunikacja w zakresie swoich uczuć i marzeń.

Walczyć fair

Nawet najprawdziwsza z przyjaciółmi i najbardziej kompatybilne partnerzy twierdzą. Aby zachować swoje spory z uszkodzenia relacji, ustawić kilka podstawowych zasad szacunku podczas spokojnej chwili.

Mogą to być nie wyzwiska i krytykujący, upewniając się, każdy dostaje mieć coś do powiedzenia, naprawdę słuchać siebie i przerwę od dyskusji, jeśli robi się zbyt ogrzewane, tak długo, jak obiecują ponownie problemy w ciągu dnia lub dwa.

Uzyskać pomoc, jeśli utkniesz

Jeśli ty i twój partner wciąż masz te same argumenty o braku postępu w zasięgu wzroku, szukać pomocy u terapeuty lub małżeństwa doradca.

"Przede wszystkim nie czekać, aż połączenie zostało poważnie uszkodzone, zanim pojawi się pomoc," mówi pani Maisch. "Get poradnictwo przed jednym lub obu z was się utrwalą się negatywnych emocji."