Cambler

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów

Leczenie RZS

Chociaż nie ma lekarstwa na reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), istnieje wiele metod leczenia dostępnych dziś. Podczas gdy niektóre pomaga łagodzić objawy, takie jak ból i stan zapalny, inne ukierunkowane na chorobę bardziej bezpośrednio. Przeczytaj na rodzajach zabiegów ›

Terapia kombinowana RA

Lekarze odkrywają, że to najlepszy sposób, aby złagodzić obrzęki, poprawia przepływ i zmniejszenia szkód spowodowanych przez RA jest traktować go wcześnie i agresywnie. Może to oznaczać, przy więcej niż jeden lek RA w tym samym czasie. To nazywa się terapię skojarzoną. Jeśli masz wcześnie i aktywne RZS, leczenie skojarzone może być najlepszym sposobem, aby dostać się z RZS pod kontrolą i zatrzymać objawy.

Dowiedz się więcej o tym, jak leki są używane razem do walki z ra ›

Jak bezpieczne są biologiczne dla RZS?

Jeśli widzisz reumatologa do reumatoidalnego zapalenia stawów, jest duża szansa, bierzesz leki biologiczny zwany modyfikator odpowiedzi. Około 40 do 45 procent pacjentów, reumatolodzy uczta dla RA wziąć jeden z tych leków. Nazywają biologiczne, ponieważ są one wykonane z żywego organizmu, a nie jest produkowany z substancji chemicznych w laboratorium. I chociaż nie leczy RA, są bardzo skuteczne w kontrolowaniu objawów i zapobiegając dalszemu uszkodzeniu stawów.

Poznaj fakty na temat tych innowacyjnych metod leczenia ›