Cambler

Rak piersi

Fakty raka piersi

Rak sutka jest nowotworem złośliwym, który rozpoczyna się od komórek sutka. Tworzy się w tkankach piersi, zazwyczaj w kanałach i zrazików. Dowiedz się więcej na temat raka piersi ›

Objawy raka piersi

Objawem cechą raka piersi jest guzek piersi, ale wiele kobiet nie wykryć guzek lub wystąpią objawy we wczesnych stadiach raka piersi.

Bryła sutka, złośliwy jest bolesna, ból, ale mogą wystąpić w niektórych przypadkach. Istnieje wiele przyczyn grudek piersi, takie jak dysplazję sutka piersi lub torbieli. Jednakże każdy guzek piersi powinny być szybko medycznego oceniano ze względu na ryzyko raka piersi.

Dowiedz się więcej na temat objawów raka piersi ›

Leczenie raka sutka

Wybory leczenia dla każdej kobiety zależy od rozmiaru i lokalizacji guza piersi, wyniki badań laboratoryjnych (np. badania receptora hormonu) i etapu lub nasilenia choroby. Lekarz uważa również wiek kobiety, ogólny stan zdrowia, wielkość piersi, a czy ona jest w okresie menopauzy, kiedy wydawanie zaleceń na temat planu leczenia dla niej. Kobieta uważa te zalecenia oparte na szeregu czynników osobowych i preferencji, które również muszą być brane pod uwagę.

Dowiedz się więcej na temat raka piersi ›

Życie z rakiem piersi

Gdy ktoś, kogo kochasz jest zdiagnozowano raka piersi, wiadomość jest katastrofalne dla wszystkich uczestników. Czy ta osoba jest twoja matka, siostra, bliski przyjaciel, kolega, żona lub partner życiowy, diagnostyka postawi wiele pytań o to, co dalej. Większość ludzi chce pomagać, ale także może być strach powiedzieć lub zrobić coś złego. Więc jakie są niektóre sposoby możesz pomóc ukochanej poradzić sobie z rakiem piersi?

Dowiedz się więcej o życiu z rakiem piersi ›

Osobista historia: protetyka piersi - Czy są one dla Ciebie?

Każda kobieta jest opinia na temat protetyki ewoluuje z własnym doświadczeniem, smaku i preferencji. Oto jest pytanie, jakie mi się niedawno na moim blogu, Zapytaj Hester, jak i moja odpowiedź:

Czytaj więcej ›

Osobista historia: mój rak piersi jest inny

Przez Jacki Donaldsona, Gainesville, FL

Nic nie było bardziej pilne po mojej diagnozy raka piersi, niż znalezienie kobiety tak jak ja. Zaledwie kilka dni po mój lekarz zadzwonił do mnie, aby powiedzieć: "Masz raka" zacząłem czyszczenie Internetu dla ocalałych, którzy byli młodzi i ślub-i, ponad wszystko, chciałem połączyć się z mamami o najmłodszych. Moi chłopcy byli prawie 4 lat i 18 miesięcy, na czas, a moja głowa była zalana z obawy, że nie będę tu im dorosnąć.

Uważam, że to, czego szukałem-moich koleżanek, których historie przekonał mnie, że nie jest sama, że ​​przetrwanie mojej choroby był realna możliwość.

Czytaj więcej ›