Cambler

Wirus opryszczki

Opryszczki jest wirusem, który może powodować rany na skórze. Istnieją dwa typy wirusa. W zależności od sposobu zetknąć się z wirusem, albo typu może powodować wybuchy w pobliżu ust lub narządów płciowych na.

Zrozumienie wirusa opryszczki

Herpes przejmuje tylko wtedy, gdy znajduje się wewnątrz korpusu. Czyni to poprzez oszukiwanie zdrowe komórki do produkcji kopii wirusa opryszczki. Każda kopia może zainfekować pobliżu komórek. Ale przed zbyt długo, obronne organizmu rajd powstrzymać atak. Układ odpornościowy zmusza wirusa do odwrotu. Dla niektórych osób, nie ostry wybuch dzieje się ponownie. Dla innych, menstruacja, choroba, złe odżywianie, zmęczenie lub stres sprawia, że wybuchy bardziej prawdopodobne.

Jak ataki wirusów opryszczki

  1. Wirus opryszczki wchodzi korpus poprzez przerwą w skórze. Wirus można także wprowadzić poprzez bezpośredni kontakt z błoną śluzową, taką jak te w ustach, pochwie lub odbytnicy.

  2. Wewnątrz korpusu, wirus opryszczki wiąże się ze szczególnym miejscu na komórki skóry. Następnie część wirusa wprowadza się do komórki.

  3. Wewnątrz komórki skóry wirusem uwalnia zestaw instrukcji. Polecenia te powodują komórek do rozpoczęcia tworzenia kopii wirusa opryszczki.

  4. Pęcherzyki opryszczki pojawiają się na skórze. Pęcherzyki opryszczki może również pojawić się na błony śluzowe jamy ustnej, podszewka z pochwy lub odbytu.