Cambler

Zrozumienie stawu biodrowego

Staw biodrowy jest jednym z największych w organizmie obciążonych stawów. To jest piłka i wspólne gniazdo. To pomaga hip pozostają stabilne nawet podczas skręcania i skrajnych zakresach ruchu. Zdrowy staw biodrowy pozwala chodzić, kucać i włącz bez bólu. Ale gdy staw biodrowy jest uszkodzony, to może boleć podczas przenoszenia. Gdy naturalna biodrowego muszą zostać zastąpione, służy protezy.

Zdrowe biodra

W zdrowym biodrze, gładka chrząstka pokrywa końce kości udowej, a także miednicę gdzie łączy się z kości udowej. Pozwala to na łatwe schodzenia piłka wewnątrz gniazda. Gdy otaczające mięśnie wspierać swoją wagę i wspólnej płynnie, można chodzić bezboleśnie.

Problem hop

W problemów biodra zużyty Carti Lage nie służy jako bufor. Ponieważ chropowata kości ocierają się o siebie, stają się nieprawidłowe, o powierzchniach, jak papier ścierny. Piłka miele w gnieździe, gdy przenieść nogę, powodując ból i sztywność.

Proteza

Sztuczne piłkę zastępuje głowę kości udowej, a sztuczne puchar zastępuje gniazdo zużyte. Trzpień jest włożony w kość stabilności. Części te połączenia, aby utworzyć nowy sztuczne biodro. Wszystkie części mają gładkie powierzchnie do wygodnego przemieszczania się po nie uzdrowił.