Cambler

Co można zrobić, aby zapobiec krzywdzeniu dzieci

Narodowy Child Abuse i zaniedbanie Data System (NCANDS) szacuje, że ponad 1700 ofiar śmiertelnych dziecko występują w każdym roku. NCANDS definiuje fatality dzieci jak śmierć dziecka spowodowanej szkody wynikające z nadużycia lub zaniedbania, lub w przypadku nadużycia lub zaniedbania był czynnikiem.

Wykorzystywanie dzieci może zdarzyć się w każdej rodzinie, w każdym mieście. Badania wykazały, że wykorzystywanie dzieci przekracza wszelkie granice dochodu, rasę, pochodzenie etniczne, dziedzictwa i wiary religijnej. Częstość występowania jest większa, jednak w rodzinach, w których rodzice są w połowie lat 20.; Ubytki liceum lub brak maturę; poniżej poziomu ubóstwa lub obciążonych finansowo podkreślił powodu utraty pracy lub w domu, lub mają Historia nadużywania alkoholu lub międzypokoleniowego uzależnień problemów, historią depresji, lub nadużywania małżonkiem.

Zatrzymanie nadużycie

Zapobiec Child Abuse Europejskiej (PCAA) oferuje te wskazówki do zatrzymania wykorzystywania dzieci:

  • Spróbuj zrozumieć swoje dzieci. Dowiedz się, jak dzieci zachowują się i co mogą zrobić, w różnym wieku. Mieć realistyczne oczekiwania i być rozsądne, jeśli dzieci nie są w stanie.

  • Zachowaj zdrowe dzieci. Odmawianie dzieciom jedzenie, sen, lub służby zdrowia jest nadużywanie przez zaniedbanie.

  • Pomaga w problemach z alkoholem lub narkotykami. Trzymaj dzieci z dala od każdego, kto nadużywa te substancje.

  • Uważaj na słowa. Zły lub karania język może zostawić blizny na całe życie.

  • Uzyskaj kontrolę nad sobą przed dyscyplinowania dziecka. Ustalenie jasnych zasad, tak dziecko wie, czego się spodziewać. Uniknąć kary fizyczne.

  • Podjąć limit czasu. Zatrzymać, jeśli zaczniesz działać z frustracji lub inne emocje fizycznie. Znajdź kogoś, aby porozmawiać z lub oglądać swoje dzieci podczas spacerów. Zadzwoń do infolinii ochrony dzieci przed krzywdzeniem jeśli martwisz może uderzyć dziecko.

  • Zrobić w domu strefa wolna od przemocy. Wyłącz brutalnych programów telewizyjnych i nie pozwól dzieciom pobyt pod jednym dachem z agresywnym dorosłą.

  • Przyłącz się do programu wsparcia dla nowych rodziców.

  • Rób regularne przerwy od dzieci, aby dać zwolnienie od stresu rodzicielstwa w pełnym wymiarze czasu.

Pamiętaj, że wykorzystywanie dzieci często powtarza się w następnym pokoleniu. Dzięki temu, co można by zapobiec dziś możesz pomóc ratować życie dzieci daleko w przyszłość.