Cambler

Regulacja urodzeń

Regulacja urodzeń

Antykoncepcyjnej, znany również jako antykoncepcja, odnosi się do aktywności, leków lub urządzeń stosowanych w celu zapobiegania ciąży. Więcej ›

Główne formy kontroli urodzeń

Czy wiesz, że niezamierzone ciąże stanowią prawie połowę wszystkich ciąż w Europie? Jeśli czas nie jest dla Ciebie, aby zajść w ciążę, możesz mieć pewność, że istnieje wiele opcji dla kobiet aktywnych seksualnie, które nie są gotowe do lub nie chcą mieć dzieci.

Dowiedz się więcej na temat najlepszych form kontroli urodzeń ›

Kontrola Antykoncepcja / urodzenia

Antykoncepcyjnej odnosi się do aktywności, leków lub sprzętu stosowanego w celu zapobiegania ciąży. Istnieje wiele rodzajów antykoncepcji dostępne dla kobiet, które nie chcą zajść w ciążę. Decyzja w sprawie, która metoda jest dla Ciebie powinno być wykonane z lekarzem, a także ze swoim partnerem.

Dowiedz się więcej na temat antykoncepcji i kontroli urodzeń ›

Antykoncepcyjnej: pigułka

Pigułki antykoncepcyjne zawierają hormony, które pomagają zapobiec ciąży. Hormony zatrzymać jajniki uwalnianie dojrzałego jaja. Pigułki są przepisywane przez lekarza. Istnieje wiele rodzajów pigułek antykoncepcyjnych dostępnych. Jeśli masz skutki uboczne jednego rodzaju pigułki, powiedz swoim lekarzem. Może on być w stanie przepisać pigułki, które działa lepiej dla Ciebie.

Dowiedz się więcej o pigułki antykoncepcyjne ›

Antykoncepcyjne: prezerwatywy

Prezerwatywa jest w osłonie, która stanowi barierę pomiędzy penisem i pochwy. Prezerwatywy może być stosowany samodzielnie lub razem z innymi formami antykoncepcji, aby zapewnić ochronę przed ciążą. Prezerwatywy lateksowe są jedyną formą antykoncepcji, która chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (STD).

Dowiedz się więcej na temat skuteczności prezerwatyw ›

Wkładka wewnątrzmaciczna (wkładka domaciczna)

Urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD) jest mała w kształcie litery T urządzenia. Jest on umieszczony w macicy przez lekarza. IUD zapobiega ciąży przez zmianę warunków wewnątrz macicy. Istnieją 2 rodzaje IUDs: hormon uwalniający IUDs i hormonów spirale. Twój lekarz może porozmawiać o który typ jest najlepszy dla Ciebie.

Dowiedz się więcej na temat wkładek wewnątrzmacicznych ›

Hormony czas uwalnianiu: antykoncepcyjnej

Niektóre hormony mogą pomóc w zapobieganiu ciąży. Hormony, takie jak te stosowane w pigułki antykoncepcyjne mogą być podjęte w innych formach. Te muszą być przepisane przez lekarza. Ponieważ jest bardzo mało, aby to zrobić, można znaleźć jedną z tych metod łatwiej trzymać się od pigułek. Efekty uboczne tego sposobu zależy od rodzaju hormonu czas uwalniania można wykorzystać. Mów do swojego lekarza, aby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej na temat hormonów czas uwalnianiu ›