Cambler

Zarabianie stopień na testach szkolnych

Jak szkoły zemdleć więcej standardowych testów i wcisnąć uczniom dobrze na nich, dzieci i rodzice mogą skończyć z przypadku egzamin-dniowych trema.

Ale rodzice mogą zrobić wiele, aby ułatwić testową niepokój, zarówno w swoich dzieci i siebie. Zacznij poprzez skupienie się na nauce, a nie punktacji.

"Najważniejsze nie testuje, ale pomiaru kompetencji i zrozumienia", mówi Ruth Peters, Ph.D., psycholog, który przyczynia się do Today Show. "Niektóre dzieci naprawdę nie wiem, materiału, w niższych klasach, może być prawdziwym darem trzymać je latami i niech dojrzewają. Inne dostać przyzwoite stopnie, ale nie może wykonywać pod presją testu. To bardzo produkujących sytuacja niepokój. "

Aby złagodzić napięcia, zdaniem ekspertów można:

  • Upewnij się, że Twoje dziecko wie, ten materiał oraz odpowiednio przygotowany do badania.

  • Naucz dziecko technik głębokiego oddychania.

  • Upewnij się, że on lub ona się wyspać i zjada dobre śniadanie.

  • Zachować własne emocje w ryzach.

"Kiedy dziecko demonstruje wiedzę na co dzień w miesiącu w klasie po miesiącu, ale nie w ramach standardowego badania, które pokazuje, że coś jest nie tak," Dr Peters mówi. Dziecko może być rozproszony lub mylone przez kierunkach.

Jeśli problem się powtarza, rodzice mogą zwrócić się do szkoły o wydłużenie czasu, cichszy pokój lub innych czynności, które mogą pomóc.

Niektóre problemy mają fizycznego korzenia. Lista obejmuje wad i zaburzeń uczenia się języków, które mogą mieć wpływ na 15 do 30 procent uczniów.

Pediatra Melvin Levine, MD, autor umysł w czasie, mówi, niektórzy studenci, którzy piszą kreatywne historie zrobić źle w historii, ponieważ ich umysły nie mogą zachować fakty. Inni, którzy dobrze w sztuce może nie z matematyki z powodu złych kolejnych umiejętności przetwarzania.

"Ponieważ większość szkół nadal przylgnąć do jednego uniwersalnego wszystkie edukacji filozofii, wiele dzieci walczą, gdy ich wzorce uczenia się nie pasować do instrukcji, które otrzymują," Dr Levine mówi.

Wszystkie dzieci mają silniejszych i słabszych obszarów, i to jest świetne, kiedy szkoły mogą zachęcać swoje mocne strony, ale jeśli nie mogą spełniać minimalne standardy we wszystkich dziedzinach, może muszą skonsultować się ze specjalistą nauki lub mówić do administracji szkolnej.