Cambler

4 wskazówki dotyczące nagradzania relacje z ADHD

Przyjaźnie, stosunki rodzinne i romantyczne obligacji może być trudne. W związku, trzeba być uważnym, uważać, i miło. Ale gdy masz ADHD, jesteś często nieuważny, roztargniony i impulsywny. Śledź te rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie połączyć z innym.

1. Problem: zapomnienia być gdzieś. Pominięcia datę lub udać się do niewłaściwej lokalizacji.

RX związku: Dokonując plany z przyjaciółmi lub innych znaczących, zawsze należy potwierdzić to, co usłyszał. Nieuwagi może doprowadzić do pominięcia części informacji. Powiedz: "Jedziemy na spotkanie w czwartek o bistro na rogu na 7 pm Czy mam rację?" Ustaw swój telefon komórkowy, aby ostrzegać przed masz się tam być.

2. Problem: masz trudny czas korzystających spędzania wolnego czasu, jak inni. Ludzie bez ADHD może znaleźć to frustrujące.

RX związku: Nadpobudliwość sprawia, że trudno Ci usiedzieć. W rezultacie, przechodząc do filmów, koncertów i plaży nie może być właśnie dla Ciebie. Bądź kreatywny. Mapa z wędrówki lub wycieczki rowerowe i na piknik. Ugotować posiłek w domu razem. Dołącz rekreacyjny drużyny sportowej, jeśli jesteś zarówno zainteresowanych. Ważną rzeczą jest, aby dzielić się doświadczeniem, że zarówno cieszyć.

3. Problem: podczas kłótni, robisz uwagi bolesne.

RX związku: Impulsywność powoduje Ci powiem, zanim myśleć. Czy kłócić się z członkiem rodziny lub małżonka, zapytać, czy można mieć kilka chwil. Napisz, co chcesz powiedzieć. Pomaga to, że pierwszy i drugi rozmawiać. Trzymać się na liście, więc przypadkiem nie zranić uczuć drugiej osoby.

4. Problem: podczas gdy ci z strefowa twój małżonek jest mówić. To może wydawać się, że nie obchodzi mnie to, co innych znaczących mówi.

RX związku: To jest trudne dla osób z ADHD, aby zwrócić uwagę na długi czas. Mimo to, jest to ważna umiejętność w relacjach. Oto kilka sposobów, aby to poprawić:

  • Utrzymuj kontakt wzrokowy. Pomaga to uniemożliwić coraz rozproszony przez rzeczy wokół ciebie.

  • Dostroić się do języka ciała i tonu głosu. Są to wskazówki, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, co twój partner mówi.

  • Jeśli zrobiłeś najlepiej, ale wciąż nie może się skupić, poproś partnera, jeśli można zrobić krótką przerwę. Powiedz: "To, co mówisz jest dla mnie ważne, i chcę dać Ci uwagę na to zasługujesz. Aby to zrobić, muszę kilka minut, aby naładować przed dając moją uwagę ponownie. "Get szklankę wody lub pójść na spacer wokół bloku. Następnie kontynuować rozmowę.

  • Jeśli nie są jasne, że wszystko zrozumiał, że twój partner powiedział do Ciebie, poproś go, aby je powtórzyć. Następnie powtórzyć je z powrotem do swojego partnera.

Konieczności pracy w związku nie oznacza, że ​​to zły związek. Zdrowe partnerstwo odgrywa rozwiązywanie problemów. Wykonaj te strategie i skutecznie komunikować się z najbliższymi, aby każdy czuje się kochany i szanowany.