Cambler

Objawy i przyczyny choroby serca

Objawy choroby serca

Ból w klatce piersiowej może być proste niestrawność lub atak serca. Znajomość objawów zawału serca, i wiedząc, jak zareagować, może uratować życie. Dowiedz się więcej na temat objawów choroby serca ›

Ból w klatce piersiowej i ataki serca

Ból w klatce piersiowej jest często przerażające objawem i większość ludzi się zaniepokojony, jeśli doświadczyli, myśląc, że to atak serca. Na szczęście istnieje wiele mniej poważne przyczyny bólu w klatce piersiowej. Więc w jaki sposób można stwierdzić, czy ból w klatce piersiowej jest poważnym i godnym dzwoniąc pod numer 911?

Czytaj więcej o bólu w klatce piersiowej jako objaw zawału serca ›

Kiedy ból brzucha objawem choroby serca?

Gdy nastąpi atak serca w filmach czy w telewizji, ofiara często wali z ciężką, ból w klatce piersiowej. W świecie rzeczywistym jednak, ataki serca, które nie zawsze są dramatyczne. Zamiast tego, może spowodować atak serca niejasne bóle brzucha, niestrawność, zgaga lub objawy przypominające. Więc w jaki sposób można stwierdzić, czy objawy żołądkowe są wynikiem zawału serca lub problemu pokarmowego?

Czytaj więcej o ból brzucha jako objaw zawału serca ›

Jakie są przyczyny i objawy choroby zastawki?

Zastawki serca są płaty tkanek, które otwierają się i zamykają, aby utrzymać przepływ krwi w jednym kierunku przez czterech komór serca. Gdy zastawki serca się zwęziły, chore lub nieelastyczne, twoje serce nie jest w stanie skutecznie pompować krew. W ciężkich przypadkach, zawory muszą być wymienione lub naprawione.

Czytaj więcej na temat rodzajów i przyczyn choroby zastawki ›

Co ma zaburzenia rytmu serca z arytmią ochotę?

Układ elektryczny twojego serca odpala wiadomości, które mówią mięśnia serca, gdy do zawarcia umowy i zrelaksować. To jest to, co utrzymuje zdrowe serce bije na regularne tempo. Kiedy ten system jest wadliwy, to się nazywa zaburzenia rytmu serca. Tętno może stać się zbyt szybko (tachykardia), zbyt wolno (bradykardia) lub nieregularny (przedsionków).

Czytaj więcej o arytmii i co możesz zrobić, jeśli masz nienormalne tętno ›

Co dzieje się w niewydolności serca?

Zastoinowa niewydolność serca występuje, gdy zdolność serca do pompowania krwi staje się niewystarczający. Istnieje wiele powodów, dlaczego to może się zdarzyć. Nie może być uszkodzenie mięśnia serca z atakiem serca, choroby zastawki, wady serca, zaburzenia rytmu serca, a także z innych efektów bazowych chorób zdrowia.

Czytaj więcej o przyczynach niewydolności serca ›

Jak choroba dorosłych serce zaczyna się w dzieciństwie

Możesz myśleć, że choroba serca rozwija się w średnim wieku, bo to zazwyczaj, gdy ma swoje żniwo. Ale okazuje się, że czynniki ryzyka chorób serca może jątrzyć lat, pod radar, począwszy od dzieciństwa. Istnieje wiele sposobów można chronić serce dziecka, gdy są jeszcze młode.

Przeczytaj więcej o tym, jak choroba serca w dorosłym zaczyna się, gdy są one dziecko ›