Cambler

Organizacje

Europejska Akademia ortopedów 6300 N. River Road Rosemont, IL 60018 800-346-2267 (numer bezpłatny) www.aaos.org
To organizacja non-profit informuje społeczeństwa o ortopedii, w tym informacje na temat przyczyn, leczenia i profilaktyki bólu pleców. Darmowe karty informacyjne i broszury są dostępne w Internecie. (Organizacja nie ma skierowań do specjalistów.)

Europejskie Kolegium Reumatologii 1800 Century Place, Suite 250 Atlanta, GA 30345 404-633-3777 www.rheumatology.org
Ta profesjonalna organizacja reumatologa oferuje arkusze online na różnego rodzaju zapalenia stawów i innych chorób reumatologicznych, w tym ból pleców, osteoporoza, zapalenie stawów i fibromialgii. Odwiedzający stronę internetową mogą również przeglądać publikacje napisane przez lekarzy.

Państwowa Komisja certyfikacji akupunktury i medycyny orientalnej 11 Canal Center Plaza, Suite 300 Alexandria 22314 703-548-9004 www.nccaom.org
To organizacja non-profit, akredytowany przez Komisję Krajową do agencji certyfikującej, ma na celu promowanie standardów uznanych na szczeblu krajowym kompetencji i bezpieczeństwa w chińskiej akupunktury, ziołolecznictwa i orientalnej terapii nadwozia.

Kręgosłup-health.com 123 W. Madison Street, Suite 1450 Chicago, IL 60602 www.spine-health.com
Niniejsza strona internetowa zapewnia komercyjnych w pogłębionych informacji na temat bólu pleców, w tym wspólnych spraw, środków diagnostycznych, zabiegów i operacji. Na stronie znajduje się również informacje na temat najnowszych osiągnięć. Specjalistów medycznych przeglądu całej zawartości.

Texas powrotem instytut 6020 W. Parker Road, 2nd Floor Plano 75093 800-247-2225 (numer bezpłatny) www.texasback.com
Texas Powrót Instytut ma siedem klinik w Teksasie i jeden w Arizonie, które specjalizują się problemów z kręgosłupem. (Sprawdź na stronie internetowej danych kontaktowych innych lokalizacjach klinik.) Instytut oferuje również materiały edukacyjne pacjenta na różne tematy, w tym profilaktyki bólu pleców, ćwiczenia, odpowiednie mechaniki ciała i wskazówki, jak leczyć chory z powrotem. Możesz zarejestrować się online, aby otrzymywać newsletter e-mail.

Książki

Bóle pleców: Kompletny przewodnik ulgi Arthur C. Klein i Dava Sobel (Constable & Robinson, Ltd., 2006, 208 stron)
Na podstawie rozmów z ludźmi, którzy cierpią z powodu bólu pleców, ta książka zawiera wiele praktycznych wskazówek, jak znaleźć pomoc i jaki rodzaj leczenia, aby uniknąć. Autorzy także napisał książkę o ćwiczenia na ból pleców.

Ból pleców książki: przewodnik Samopomocy dla Daily Relief szyi i bóle krzyża Mike Hage, MS, PT (Peachtree Publishers, zmienione wydanie 2nd, 2005, 250 stron)
Wpisany przez fizjoterapeuta, książka ta oferuje porady, jak wykonywać codzienne czynności i ćwiczeń dla poprawy długotrwałego bólu pleców.