Cambler

Alergie objawy i przyczyny

Identyfikowanie się wyzwalacze alergiczne

Pierwszym krokiem w kontroli alergii jest identyfikowanie substancji wywołujących reakcję alergiczną swoje. Czasami jest to oczywiste:. Można pogłaskać kota, pocierać oczu, i bingo - Twoje oczy są swędzenie i wodniste Dowiedz się sposobów, aby uniknąć typowych alergenów ›

Nosa i alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa alergia

Alergiczny nosa lub alergiczny nieżyt nosa, kichanie i powoduje przekrwienie nosa, gdy są wystawione na działanie kurzu, pleśni, sierść zwierząt domowych, lub pyłek. Chociaż nie ma lekarstwa na alergie istnieje wiele opcji do kontrolowania objawów alergii nosa.

Dowiedz się, jak znaleźć ulgę w alergii nosa ›

Uważaj na peanut alergii

Osoby uczulone na białka w orzeszkach ziemnych może mieć niebezpieczne i zagrażające życiu reakcje alergiczne. Jest to jeden z najczęstszych rodzajów alergii pokarmowych i może być poważnym problemem dla rodziców dzieci uczulonych na orzeszki ziemne.

Dowiedz się, jak dbać o alergii na orzeszki ziemne ›

Czy to alergia na gluten pszenicy lub alergia?

Można się było spodziewać, że, lub dziecko, ma alergię na pszenicę w przypadku wystąpienia pewnych objawów wkrótce po zjedzeniu pokarmów zawierających pszenicę. Unikanie tych produktów może być wyzwaniem, ale nie niemożliwe. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

Dowiedz się, jak zarządzać alergię na pszenicę ›