Cambler

Życie z ADHD

Pozytywną stroną ADHD

Ci wiele o wyzwaniach życia z ADHD usłyszeć. Jednak korzystne aspekty ADHD-energii, spontaniczności, kreatywności, elastyczności-są tak samo prawdziwe, jak negatywne. Dowiedz się więcej ›

4 pozytywne wskazówki dla rodziców dla matek i ojców z ADHD

Bycie rodzicem jest trudne zadanie, i bycia rodzicem z ADHD po prostu dodaje się do tego wyzwania. Ale jak każda mama i tata wie, nagrody daleko przewyższają koszty i ADHD nie zmieni. Dzięki kreatywności i determinacji, można znaleźć rozwiązania dla wszelkich dodatkowych problemów ADHD może spowodować. A jeśli zdarzy się, że dziecko z ADHD, będziesz miał nogi na wiedząc, jak pomóc.

Poniżej przedstawiono niektóre typowe plotki-i sposobów, aby uzyskać nad nimi:

Zorganizować rozkład dnia. Jeśli jesteś jak większość ludzi z ADHD, to trudno tyle Śledzenie własnych planów. Utrzymując się z dzieci "harmonogramów też sprawia, że ​​znacznie trudniej. Planiści dzień i listy rzeczy do zrobienia są ruchliwej dominującej najlepsi przyjaciele. Zrób plan główny dla siebie i uczyć dzieci w wieku szkolnym do realizacji własnych planistów dzień też.

Dowiedz się więcej o ADHD ›

4 wskazówki dotyczące nagradzania relacje z ADHD

Przyjaźnie, stosunki rodzinne i romantyczne obligacji może być trudne. W związku, trzeba być uważnym, uważać, i miło. Ale gdy masz ADHD, jesteś często nieuważny, roztargniony i impulsywny. Śledź te rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie połączyć z innym.

RX związku: Dokonując plany z przyjaciółmi lub innych znaczących, zawsze należy potwierdzić to, co usłyszał. Nieuwagi może doprowadzić do pominięcia części informacji. Powiedz: "Jedziemy na spotkanie w czwartek o bistro na rogu na 7 pm Czy mam rację?" Ustaw swój telefon komórkowy, aby ostrzegać przed masz się tam być.

RX związku: Nadpobudliwość sprawia, że trudno Ci usiedzieć. W rezultacie, przechodząc do filmów, koncertów i plaży nie może być właśnie dla Ciebie. Bądź kreatywny. Mapa z wędrówki lub wycieczki rowerowe i na piknik. Ugotować posiłek w domu razem. Dołącz rekreacyjny drużyny sportowej, jeśli jesteś zarówno zainteresowanych. Ważną rzeczą jest, aby dzielić się doświadczeniem, że zarówno cieszyć.

Dowiedz się więcej o życiu z ADHD ›