Cambler

Co należy wiedzieć o przekwalifikowanie pęcherza

Posiadanie pęcherza nadreaktywnego może być frustrujące, nawet wyniszczające. Częste, nagłe parcie na go, przypadkowe przecieki, stała się martwić o znalezienie toalety-wszystko z nim może mieć znaczący niekorzystnie na jakość życia. Ale z pęcherza przekwalifikowania, można obniżyć niepożądanych przerw łazienka i dowiedzieć się, jak zarządzać pęcherza nadreaktywnego.

Podstawy pęcherza przekwalifikowania

Kiedy czujesz, że chęć oddania moczu, prawdopodobnie zatrzymać to, co robisz i korzystać z toalety, aby złagodzić uczucie. Niestety, kiedy masz pęcherza nadreaktywnego, organizm przyzwyczaja się do częstego oddawania moczu. Ten uciążliwy wzór może kontynuować, nawet jeśli symptomy pęcherza nadreaktywnego są rozwiązane.

Z pęcherza przekwalifikowania, można ustanowić bardziej normalnego harmonogramu oddawania moczu. Nauczysz się, jak oddać mocz w razy-nie tylko w przypadku wystąpienia do chęć powoli wydłużyć czas między posiłkami łazienkowych. To zwiększa ilość moczu pęcherz będzie trzymać, co zmniejsza częstotliwość swoimi popędami.

Kroków do sukcesu

Przed rozpoczęciem programu pęcherza przekwalifikowania, porozmawiaj z lekarzem. Może on powiedzieć, czy jesteś gotowy do pęcherza przekwalifikowania i pomoc w rozwoju programu do naśladowania. Jeśli objawy są dość łagodne, można spróbować pęcherza przekwalifikowania na własną rękę.

Zacznij od śledzenia, jak często korzysta z toalety. Następnie ustawić harmonogram oddawania moczu, które jest nieco dłuższy niż typowy nawyków. Na przykład, jeśli masz tendencję do oddawania moczu co 30 minut, spróbuj poczekać 15 minut dłużej przed mikcji. Utrzymać harmonogram 45 minut jak najlepiej przez około cztery tygodnie. To, jak długo to trwa zwykle skutecznie i konsekwentnie zwiększyć czas oczekiwania. Gdy to zostanie wykonane, przesunąć harmonogram kolejne 10 lub 15 minut.

Elastyczność na przyszłość

Staraj się trzymać się planu, jak to tylko możliwe, ale należy pamiętać, że niektóre przerwy między wydalanie może być nieco dłużej, a niektóre nieco krótszy. Starając się zrelaksować lub rozpraszać się po raz pierwszy pojawia się pragnienie może pomóc to odejdzie. I nie martw się o przekwalifikowanie pęcherza w nocy. Postępy dokonane w ciągu dnia pomoże w czasie snu, zbyt.

Przeciętnie trwa około trzech miesięcy, aby przekwalifikować pęcherza do bardziej normalnej częstości oddawania moczu. Prowadzenie dziennika swoje nawyki pęcherza może pomóc śledzić swoje postępy i sukcesy w drodze. Pamiętaj, te małe kroki mogą prowadzić do większej kontroli nad swoje nawyki-i łazienka życie w perspektywie długoterminowej.