Cambler

Przegląd piersią

Urodzeniu dziecka przedwczesnego lub innego wysokiego ryzyka (lub dzieci) nie oznacza, że ​​nie mogą karmić piersią. Właściwie odwrotnie może być. Nie ma jeszcze powodu, aby zapewnić własne mleko do i ostatecznie piersią, przedwczesne lub chorego noworodka. Zapewnienie mleko dla dziecka pozwala uczestniczyć w opiece zdrowotnej dziecka w bardzo istotny sposób. Ponieważ korzyści z mlekiem matki są tak ważne dla noworodków wysokiego ryzyka, jesteś w stanie zrobić coś dla swojego dziecka, że ​​nikt inny nie może. Wiele neonatolodzy i Nicu pracownicy zachęcają teraz matki, aby zapewnić własne mleko dla niemowląt wysokiego ryzyka, nawet jeśli te matki nie zamierza karmić piersią później.

Jako matka noworodka wysokiego ryzyka, być może trzeba będzie przezwyciężyć trudności, które matka i donoszonych, zdrowe dziecko są mało prawdopodobne, aby uruchomić w podczas nauki do karmienia piersią. Jednakże, ty i twoje dziecko nauczyć się karmić piersią. To po prostu może zająć nieco więcej cierpliwości i wytrwałości. Jak szybko może Ty i Twoje dziecko zaczyna karmić piersią zależy od dojrzałości mózgu i ciała systemów dziecka. Mimo, że wiek ciążowy niemowlęcia wpływa na rozwój stabilnych systemach ustrojowych i rozwoju odruchów niezbędnych do karmienia ustnej, choroby fizyczne niemowlęcia może mieć również wpływ, gdy bezpośrednie karmienie piersią może się rozpocząć.

Dopóki dziecko jest w stanie karmić piersią, możesz wyrazić swoje mleko (usunąć mleko z piersi) w celu ustanowienia i utrzymania produkcji mleka. Pozwala również wyrażenie mleko dziecko wysokiego ryzyka, aby uzyskać korzyści z mleka, jak tylko jego / jej układ pokarmowy jest gotowy do obsługi zgłębnika (rury) lub ustnej (doustnie) karmienia. Planuje nadal wyrażają swoje mleko, aż wiesz, dziecko jest w stanie uzyskać wszystkie potrzebne pożywienie bezpośrednio z piersi.