Cambler

Osteomalacji

Co to jest osteomalacji?

Osteomalacji jest chorobą, która powoduje, że kości dorosłego rozmiękczania, w wyniku osłabienia mięśni i bóle kości. Najczęstszą przyczyną osteomalacji jest niedobór witaminy D.

U dzieci, osteomalacja jest znany jako krzywicy. Osób z ryzykiem rozwoju miękkich kości zazwyczaj posiadają jeden lub więcej czynników ryzyka związanych z niskim poziomem witaminy D. Te czynniki ryzyka mogą pochodzić ze źródeł ekologicznych, genetycznych i żywieniowych.

Osteomalacja spowodowane dysfunkcją w procesie budowania kości. Ponieważ witamina D jest potrzebne do budowy mocnych kości, każda choroba, która wpływa na poziom witaminy D w organizmie, będzie mieć wpływ na kości. Światło słoneczne pomaga organizmowi produkować witaminy D, więc jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie pogoda jest często słabe, środowiska mogą przyczyniać do braku witaminy D. zaburzeń genetycznych wpływających na metabolizm witaminy D powszechnie powodować osteomalacji. Nie zużywa tyle mleka i produktów mlecznych, które są bogate w witaminę D i wapń, jest również związana z rozwojem osteomalacji. Inne, mniej powszechne przyczyny osteomalacji są choroby wątroby i nerek i raka.

Oznaki i objawy osteomalacji może być stała lub występować okresowo. Osteomalacji waha się od osoby do osoby. Niektóre osoby z osteomalacji mieć łagodne objawy, takie jak dolegliwości mięśni, podczas gdy inne mogą mieć częstych złamań kości. Na szczęście, rozmiękanie kości można leczyć suplementacji odżywczej rozwiązania niedoborów witaminy D i wapnia. Zmiany w stylu życia może zmniejszyć ryzyko dla osteomalacji i obejmują otrzymaniu odpowiedniej ekspozycji na słońce, jedzenie dobrze zbilansowanej diety, który zawiera mleko i przetwory mleczne, nie palenia, i zawsze podejmuje wszelkie leki lub suplementy, zgodnie z przepisami.

W niektórych przypadkach, rozmiękanie kości może prowadzić do poważnych złamań kości i powinno być traktowane. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), czy osteomalacji zawiera poważne oznaki i objawy, takie jak deformacja lub zwichnięcia wspólnego, rozległy obrzęk, drętwienie, kości wystające przez skóry, lub niezdolność do poczuć kości.

Zwrócić się o pomoc medyczną, jeśli pacjent jest leczony na rozmiękanie kości, ale łagodne objawy, takie jak drętwienie, obrzęk lub kłopoty ruchomych stawów, powtarzają lub są trwałe.

OBJAWY

Jakie są objawy osteomalacji?

Przyczyny osteomalacja zmiękczony kości i może powodować wiele objawów. Objawy mogą się różnić w intensywności wśród osób.... Więcej o objawy rozmiękanie kości

PRZYCZYNY

Co powoduje, osteomalacji?

Osteomalacja spowodowane dysfunkcją w procesie budowania kości. Ponieważ witamina D jest potrzebne do budowy mocnych kości, każda choroba, która wpływa na poziom witaminy D w organizmie, wpłynie na wytrzymałość kości i rozwoju. Środowisko może odgrywać rolę w niedoborze witaminy D, ponieważ światło jest odpowiedzialny za wytwarzanie witaminy D w organizmie. Nie zużywa tyle mleka i produktów mlecznych, które są bogate w witaminę D i wapń, jest również związana z rozwojem osteomalacji. Inne, mniej powszechne przyczyny osteomalacji są choroby wątroby i nerek, zaburzenia genetyczne i raka.... Czytaj więcej o przyczynach rozmiękanie kości

ZABIEGI

Jak osteomalacji leczyć?

Leczenie osteomalacji zaczyna z poszukiwaniem pomocy medycznej z lekarzem. Aby ustalić, czy osteomalacji, Twój lekarz będzie zadać pytania, poprosić o próbki krwi i ewentualnie zamówić inne badania diagnostyczne. Ważne jest, aby przestrzegać planu leczenia dla osteomalacji dokładnie i podjąć wszystkie leki zgodnie z zaleceniami.... Czytaj więcej o terapii rozmiękanie kości