Cambler

Obrzęk penisa

Co to jest penis obrzęk?

Uczucie obrzęk, w okolicach penisa może spowodować, że czuje czerwony, stan zapalny i delikatny. Może być ciepła w dotyku. Zakażenie jest częstą przyczyną obrzęku i stanu zapalnego. Obrzęk infekcji lub zapalenia należy odróżnić od zwykłych pęcznienia (erekcji prącia), który występuje w odpowiedzi seksualnej.

Penis może towarzyszyć obrzęk krwawych lub różowe zabarwienie moczu (krwiomocz), świąd, wysypka, zaczerwienienie lub dyskomfort. Penis obrzęk może być bardzo niewygodne i stworzyć problemy z życia codziennego, stosunków seksualnych i oddawanie moczu. Oprócz objawów w okolicach penisa, może wystąpić z objawów grypopodobnych (zmęczenie, gorączka, ból gardła, ból głowy, kaszel, bóle) lub złego stanu zdrowia w ogóle.

Zapalenie żołędzi, zapalenie napletka w obrzezanych chłopców i mężczyzn-choroby często spowodowane brakiem higieny, zakażenia lub podrażnienia-może być również związane z penisa obrzęk.

Niektórych chorób przenoszonych drogą płciową mogą spowodować obrzęk penisa. Należą do nich brodawki narządów płciowych, opryszczka, kiła (choroba przenoszona drogą płciową wywołane przez bakterie) i chlamydia.

Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej, jeśli masz penisa obrzęk towarzyszy wysoka gorączka (powyżej 101 stopni Celsjusza), zaczerwienienie rozprzestrzeniania do pachwiny lub silny ból jąder. Penis obrzęk zwykle nie jest awaryjny, ale może to być oznaką choroby, które mogą być przesyłane do innych. Szukajcie szybkiej pomocy medycznej, jeśli objawy utrzymują się lub spowodować niepokój.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić obrzęk penisa?

Może towarzyszyć obrzęk penisa inne objawy, które różnią się w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby.... Czytaj więcej o objawy obrzęk penisa

PRZYCZYNY

Co powoduje, że penis obrzęk?

Penis obrzęk ma wiele różnych przyczyn, objawów i oceny innych w związku z tym może pomóc zidentyfikować przyczynę.... Czytaj więcej o penisa obrzęk przyczyny

Więcej artykułów