Cambler

Objawy Saldo

Jakie są objawy zaburzenia równowagi?

Objawy takie jak równowaga, zawroty głowy lub zawroty głowy, czujesz się niepewnie, nawet jeśli jesteś w stabilnej pozycji. Typowe objawy obejmują równowagi, zawroty głowy, zawroty głowy, oszołomienie, spada omdlenia, postrzeganie przędzenia wizji i niestabilność. Objawy mogą obejmować równowaga słabość i zamieszanie.

Objawy równowagi związane są zazwyczaj z problemami układu przedsionkowego ucha wewnętrznego. Mogą być jednak problemy związane z móżdżku mózgu, rdzenia kręgowego lub wizualnych, szkieletowych lub innych układów ciała. Niedobory żywieniowe, takie jak niedobór witaminy B12 może być przyczyną problemów równowagi. Objawy równowagi często związane sensie propriocepcję lub położeniu w przestrzeni, która jest wyznaczona przez mięśni i stawów, jak również do równowagi. Problemy z równowagi mogą również wynikać z urazu głowy lub słabe krążenie i może stać się bardziej powszechne, jak się starzeć.

Objawy bilansowe mogą być zorganizowane w kilku różnych klas, w oparciu o przyczyny. W celu uzyskania dokładnego rozpoznania objawów równowagi, należy rozważyć skontaktowanie otolaryngologa (nosa uszu i gardła lekarza). Prawidłowe leczenie przyczyna objawów równowagi może pomóc je rozwiązać.

Natychmiast zasięgnąć opieki medycznej (zadzwonić pod numer 911), jeśli objawy towarzyszą saldo zagrażających życiu objawów, w tym wysoką gorączką (powyżej 101 stopni Celsjusza), osłabienie lub drętwienie po jednej stronie ciała; silne bóle głowy, zmiany widzenia, niewyraźna mowy lub trudności mowy lub zmiana poziomu świadomości.

Jeśli objawy są trwałe i równowaga Bo zaniepokojenie, należy zwrócić się o pomoc medyczną. Często objawy bilansowe mogą być traktowane łatwo, dzięki czemu można powrócić do normalnego codziennego życia.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy równowagi?

Saldo mogą towarzyszyć objawy innych objawów, które różnią się w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Objawy, które często wpływają na układ przedsionkowy może również dotyczyć innych układów organizmu.... Czytaj więcej o objawy bilansowych

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy równowagi?

Objawy równowagi związane są zazwyczaj z problemami układu przedsionkowego ucha wewnętrznego. Mogą one jednak być związane z problemami z nerwowym, wizualnych, szkieletowych lub innych układów organizmu. Objawy są często saldo związane z poczuciem propriocepcji, lub położenia w przestrzeni, która jest określana przez stawów i mięśni oraz układu przedsionkowego.... Czytaj więcej o objawach i przyczynach równowagi

Więcej artykułów