Cambler

Nowe rodzice... ból pleców

Dzieci mogą być niebezpieczne dla zdrowia-tylnej zdrowia. Jeśli chodzi o rodzicielstwie, uraz pleców jest ryzyko zawodowe.

Młodych matek, których grzbiety właśnie przetrwał stresów ciąży i porodu, są szczególnie narażone. Więc są wysocy ojcowie i matki, którzy muszą zginać dalej niż inni, aby zebrać tots z kojców.

I myślę o tym: Po umieszczeniu dziecka w foteliku samochodowym, często złamać każdą zasadę powrotem zdrowia trzymając dziecko na dystans podczas zginania i skręcania.

Jest jeszcze inny problem: dzieci, które ważą tyle co duży worek mąki-i nie będzie usiedzieć.

Starsi rodzice

Z większą liczbą osób w wieku 30 i 40 lat mających dzieci, prawdopodobieństwo istniejące wcześniej "zużycia" na grzbiecie również ustawia scenę dla problemów. Nowe rodzice są szczególnie narażone, ponieważ nie są diseaseed dla fizycznych rygorów.

Eksperci twierdzą, że rodzice czują się naprężenia w obszarze między ramiona więcej, niż w ich dolnych plecach, zwłaszcza gdy robi powtarzających się czynności, takie jak zginanie i podnoszenia dziecka.

Zmęczenie, które idzie w parze z 2 AM karmienia również przyczynia się do powstania szkody. Gdy rodzice są bardziej zmęczony niż zwykle, ich mięśnie nie reagują w ten sam sposób.

Zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, wiek nie jest tak ważne jak sprawność. Pobyt pasuje, unikając niewygodnych lub skrajne postawy, i trzyma ciężkich przedmiotów blisko ciała może pomóc uniknąć większości problemów.

Podnieść ostrożnie

Kiedy dbasz o dziecko, podnoszące często wymagane. Oto kilka porad dla zbierając swoje dziecko z minimum szczepu:

  • Zmiana tabeli: Użyj przewijaku wyższa niż pasa zminimalizować zginanie. Dla zwiększenia wsparcia, umieścić jedną nogę do góry na kolei, stolca lub dolnej szuflady podczas zginania.

  • Fotelik samochodowy: Minimalizowanie zasięgu poprzez umieszczenie siedziby bliżej okna. Przygotuj się, umieszczając jedno kolano na siedzeniu. Na długich trasach, rozluźnić się pieszo wokół kilku minut przed podniesieniem dziecko na zewnątrz.

  • Wózek: Uklęknij lub kucać podczas podnoszenia dziecka z wózka. Wykorzystaj swoje nogi i uniknąć zaokrąglenia pleców lub skręcania. Sprzedam wózek z uchwytem na tyle długo, aby osiągnąć bez pochylony.

  • Łóżeczko dziecięce: Opuść stronę szopka, nie zginać go. Zbliżyć się do dziecka, jak to możliwe, zginać się w pasie, i utrzymać plecy proste i mocne, jak podnieść.

  • Kojec: Coax dziecku przyjść na boku kojca. Następnie ugnij kolana, trzymać plecy prosto, i uniknąć skręcenia.

  • Pielęgniarstwo: Użyj poduszki przynieść dziecko do Ciebie i podnóżek, aby wspierać swoje nogi. Lub położyć się, gdy karmi.

  • Bilansowa: W przypadku korzystania z plecaka lub "frontpack," alternatywny między nimi, aby uniknąć przemęczenia. Lub, prop dziecko na biodrze z nogami wokół ciebie.