Cambler

Instalowania i używania fotelików dziecięcych i fotelików

Obraz kobieta, uśmiechając

Odpowiednie urządzenia przytrzymujące dla dzieci jeżdżących pojazdów silnikowych zależy od wieku i wielkości dziecka. Ograniczenia, aby utrzymać dziecko bezpieczne w samochodzie to:

 • Foteliki dla niemowląt

 • Foteliki dziecięce

 • Fotelików dziecko

 • Prawidłowo stosowane pasy bezpieczeństwa

Kluczem do utrzymania dziecko bezpieczne jest korzystanie z fotelika odpowiednie do wieku, że jest prawidłowo zainstalowany i używany.

Dziecięce i bezpieczeństwa dziecka fotele są w wielu kształtach i rozmiarach. Niektóre nie są kompatybilne z niektórymi pojazdów. Najlepszy fotelik dla rodziny jest taki, który jest łatwy w obsłudze dla rodziców lub opiekunów, pasuje do siedzeń pojazdu, jest kompatybilny z pasami bezpieczeństwa pojazdu, i to jest właściwy rozmiar dla dziecka. Europejska Akademia Pediatrii (AAP) ma szereg szczegółowych zaleceń dotyczących stosowania fotelików dziecięcych:

 • Dzieci powinny zmierzyć się z tyłu pojazdu, dopóki nie są co najmniej 2 lat, aby zmniejszyć ryzyko urazów kręgosłupa szyjnego w przypadku awarii. Dzieci, które wyrastają ich fotelik samochodowy zalecane przez producenta mogą korzystać zamiennych miejsc, ale wciąż musi być tyłem do kierunku jazdy.

 • Fotelik samochodowy tyłem do kierunku jazdy nie wolno umieszczać na fotelu pasażera z przodu każdego pojazdu wyposażonego w poduszkę powietrzną po stronie pasażera z przodu. Praktyka ta zapobiega ryzyko śmierci lub poważnych obrażeń w wyniku uderzenia poduszki powietrznej przeciwko foteliku.

 • Wcześniaki i małe dzieci nie powinny być umieszczone w fotelików samochodowych o tarcze, klocki brzucha lub spoczywa ramię, które mogą skontaktować się bezpośrednio z twarzy niemowlęcia i szyi podczas uderzenia.

 • W wychodzącym na tylnych siedzeniach samochodu bezpieczeństwa dla niemowląt, ramiączka muszą być w najniższych szczeliny, aż ramiona niemowlęcia są powyżej szczeliny. Uprząż musi być wygodny i ustalający przypiąć fotelik samochodowy powinien być umieszczony na środkowym klatki piersiowej niemowlęcia, nie na brzuchu lub w okolicy szyi.

 • Fotelik samochodowy należy leżącej w połowie drogi z powrotem, przy nachyleniu 45 stopni. Wyższy kąt powinien być stosowany, gdy dziecko jest w ciągu 6 miesięcy. Dopóki modyfikacje techniczne mogą być realizowane, aby uniknąć tego problemu, firma rolka szmatką lub gazety mogą być zaklinowany pod fotelik samochodowy pod nogi niemowlęcia do osiągnięcia tego kąta.

 • Cabrio fotelik, który jest umieszczony Reclined i tyłem do kierunku jazdy dla dziecka do 2 lat i pół-pionowo i przodem do kierunku jazdy dla dziecka powyżej 2 roku życia, który waży od 20 do 40 funtów, należy stosować tak długo, jak dobrze pasuje dla dzieci (w tym uszy poniżej górnej części oparcia fotela i ramion poniżej szczeliny pasa siedzenia).

 • Fotelik powinien być stosowany, gdy dziecko wyrośnie cabrio fotelik, ale jest zbyt mały, aby zmieścić się w prawidłowo pasa bezpieczeństwa pojazdu.

 • Fotelik pozycjonowanie pasa, który używa kombinacji pas biodrowy / ramię, jeżeli zaleca się tego typu pasa. Fotelik z małym ekranem, który można stosować, gdy tylko pas biodrowy jest dostępna, nie jest to zalecane przez National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA).

Fotelik dla niemowląt

Dziecięce foteliki są często małe i przenośne fotele stosowane dla dzieci w wieku do lat 1 i 35 funtów. Fotele dziecięce są tyłem do kierunku jazdy i może pochodzić z trzypunktowym lub uprzęży pięć punktów. Niektóre fotele dziecięce pochodzą z baz odpinanymi, które mogą być pozostawione opasane do pojazdu tak, że rodzic nie musi instalować siedzibą każdym razem. (Są też zasady regulowane prawidłowo usiąść niemowlę.)

Fotelik dla dziecka

Foteliki dziecięce są znakami cabrio fotele i siedzenia przodem do kierunku jazdy.

 • Zamienne siedzenia mogą być używane dla niemowląt w wieku 2 do góry, aby w położeniu od strony tylnej, a następnie obrócił się do położenia przedniego skierowanych do małych dzieci. Wadą wymienialnej siedzenia jest to, że nie mieści się noworodka oraz fotelik bezpieczeństwa dla niemowląt. W przypadku zmiany z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy, rodzice lub opiekunowie powinni sprawdzić siedzibą obsługi w jaki sposób regulować ramiączka odpowiednio i jak trasa pas prawidłowo.

 • Przodem do kierunku jazdy fotelików dziecięcych są dla dzieci powyżej 2 roku życia. Niektóre miejsca mogą konwertować do fotelików dla dzieci powyżej 40 funtów.

Fotelik

Fotelików pomóc podnieść swoje dziecko tak, że pasy siedzeniu samochodu pasowały. Fotelików są konieczne, gdy dziecko wyrasta z jego lub jej fotelik najwyższej wagi lub wysokość, zwykle po 40 kg lub w wieku 4. Dzieci nie mieszczą się w dorosłym pasy na ramię / okrążeń (bez fotelika), dopóki nie są 58 cale (z posiedzenia wysokości 29 cm) i waży 80 kilogramów, zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Fotelików powinny być zawsze umieszczane na tylnym siedzeniu pojazdu. Istnieje kilka rodzajów fotelików, w tym:

 • Wzmacniacz z wysokim oparciem uprzęży pięć punktów - fotelik, który pomaga chronić głowę i szyję w tylnych siedzeń, które nie mają zagłówki. Pięciopunktowe pasy mogą być używane aż do wagi 40 kg, po czym wiązka może być usunięte w celu przekształcenia fotela pas booster do pozycjonowania.

 • Pas-pozycjonowanie Booster - fotelik, który wykorzystuje pasy biodrowe i barkowe w pojeździe do przytrzymywania dzieci.

 • Tarcza Booster - fotelik ze zdejmowaną osłoną do konwersji do fotelika pas-pozycjonowania. Nie fotelików tarczy należy stosować dla tych dzieci powyżej 40 funtów.

Sprawdzanie fotelika

Aż 85 procent fotelików dziecięcych są uznane za nieprawidłowo zamontowane i / lub stosowane, gdy pojazdy są zatrzymywane i sprawdzane, zgodnie z badaniami, z National Campaign SAFE KIDS Fotelik Sprawdź UPS. Niektóre z najczęstszych błędów w instalacji lub używania fotelików dziecięcych są następujące:

 • Pas bezpieczeństwa nie posiadających siedzibę w szczelnie i / lub nie jest w trybie zamkniętym

 • Szelki nie przytulny i / lub kierowane prawidłowo

 • Uchwyt nie uprząż klip na poziomie pachy

 • Klips blokujący nie są stosowane prawidłowo

 • Fotelik samochodowy przypomnieć i nie naprawiane (obejmuje fotelików)

 • Niemowlęta umieszczony tyłem do kierunku jazdy naprzeciwko aktywnej poduszki powietrznej

 • Dzieci odwrócił przodem do kierunku jazdy przed osiągnięciem wieku 2 lat

Rodzice i opiekunowie powinni dokładnie przeczytać ich instrukcji obsługi pojazdu oraz instrukcji dołączonej do fotelika w celu zapewnienia właściwej instalacji i użytkowania fotelika. NHTSA zaleca robić następującą szybką ocenę fotelika:

 • Jedzie dziecko na tylnym siedzeniu? (Siedzenia jest najbezpieczniejszym miejscem w katastrofie.)

 • Czy Twoje dziecko stoi w prawidłowy sposób? (Niemowlęta w wieku do lat 2, powinny zmierzyć się z tyłu.)

 • Czy fotelik pozostawać ściśle w miejscu przez pas bezpieczeństwa?

 • Czy szelki klamry ciasno wokół Twojego dziecka?

 • Jeśli Twoje dziecko jest między 40 i 80 funtów, jest on w fotelika dla lepszego dopasowania pasa bezpieczeństwa?

 • Czy Twoje starsze dziecko pasowały w pasy bezpieczeństwa pojazdu? (Pas barkowy powinien spoczywać na ramieniu i na piersi, i pas biodrowy powinien pasować niska i mocno nad ud dziecko powinno być na tyle wysoki, aby siedzieć z kolanami gięte na krawędzi siedzenia -. Przynajmniej 58 cali wzrostu i 80 kg.)

Wymiana fotelików dziecięcych i pasów bezpieczeństwa po katastrofie

Raz pojazd był w ciężkim wypadku, foteliki dziecięce i pasy bezpieczeństwa należy wymienić, ponieważ mogą one stać się rozciągnięte lub uszkodzone. Wszystkie foteliki dla dzieci są zastępowane przez firmy ubezpieczeniowe. Zawsze należy sprawdzić u producenta fotelika dotyczącej pytania o bezpieczeństwo siedzenia dziecka.

Kiedy przypomniał są foteliki samochodowe

Czasami Foteliki dziecięce są przypomnieć, ze względów bezpieczeństwa. Aby sprawdzić, czy fotelik został odwołany, skontaktuj się z producentem lub siedziska Auto Bezpieczeństwa Gorąca Linia na 888-DASH-2-DOT. Jeżeli fotelik został odwołany, będzie poinstruowany, w jaki sposób to naprawić, lub jak zdobyć części do naprawy.