Cambler

Ekspert odżywianie może pomóc?

Lekarz mówi, że musisz schudnąć, ale nie wiesz jak zacząć. Albo jesteś trudno jest trzymać się diety o niskiej zawartości soli, nawet jeśli wiesz, że to pomoże kontrolować wysokie ciśnienie krwi.

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe w trosce o swoje zdrowie, czy za rozmowy z dietetyka (RD)? Te pracownicy służby zdrowia mogą pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu masy lub utrzymywać wszelkie ograniczenia żywieniowe Twój lekarz rekomenduje.

Istnieje wiele powodów, aby szukać pomocy u dietetyka. Jeśli masz wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca lub wysokie ciśnienie krwi lub z nadwagą, widząc RD regularnie może być inwestycja w dobrym zdrowiu. Na przykład ostatnie badania pokazują, że edukacja otrzymania, wsparcie i skierowania z RD pomógł ludziom Typ 2 cukrzycy stracić na wadze więcej, wziąć mniej leków i czuję się lepiej niż ci, którzy nie szukają pomocy.

Czego się spodziewać

Na swojej pierwszej wizyty, można podać historię choroby, diety i ćwiczeń. RD przeanalizuje aktualną dietę i styl życia i porozmawiać z tobą o swoich celach. Wtedy on lub ona pomóc w rozwoju niektórych strategii osiągnięcia tych celów. Aby zacząć, będziesz otrzymywać informacje wydrukowane zdrowia, być może jedzenie i ćwiczenia dziennik i plan posiłków, który jest stworzony dla Ciebie.

Twój RD może zobaczyć cię w spokoju lub jako część grupy. Jeśli odwiedzają dietetyka w ramach planu leczenia do określonej choroby, prawdopodobnie będziesz mieć sesje jeden do jednego. Liczba odwiedzin waha się, w zależności od potrzeb w zakresie edukacji i wsparcia.

Początkowo, może być konieczne, aby zobaczyć RD co tydzień. W miarę postępów, wizyty zazwyczaj zwężają. Podczas każdej wizyty, będziemy omawiać swoje postępy i jak przezwyciężyć ewentualne przeszkody, takie jak jak unikać przejadania się w swoim bash urodziny w przyszłym miesiącu.

Jakie są ich kwalifikacje?

Przedsiębiorstwa te mają stopień licencjata w dziedzinie dietetyki lub pokrewnej dziedzinie, takich jak odżywianie, od instytucji akredytowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Dietetyczne (ADA). Po ukończeniu studiów, pracują pod kontrolą innego dietetyka przez okres do jednego roku. Następnie muszą zdać egzamin, aby stać się zarejestrowanym. Aby utrzymać swoje poświadczenia, RDS musi wypełnić 75 godzin kształcenia na pięć lat.

Istnieje ponad 50000 RDS w Europie, więc pewnie jeden blisko ciebie. Pamiętaj, aby skontaktować się z planem ochrony zdrowia przed umówić się na spotkanie, aby dowiedzieć się, czy wizyty są objęte gwarancją.