Cambler

Ćwiczenia i jeść inteligentny, aby utrzymać wagę off

Większość dietetyków zobowiązały się do utraty wagi są skuteczne. Jednak ponad 65 procent ludzi ma nadwagę. Problemem jest to, jak mocno, jak utrata masy ciała może być utrzymanie go jest jeszcze trudniej. Nawet w programach nadzorem lekarza, prawie dwie trzecie uczestników uzyskać z powrotem utraconej wagi w ciągu trzech lat, zgodnie z Centrum Waga i zaburzeń odżywiania Program na Uniwersytecie w Pensylwanii.

Ludzie, którzy prowadzą utraconej masy ciała mają zwykle kilka nawyków wspólnego. Następujące strategie mogą pomóc odnieść sukces długoterminowy przegrany.

Wykonywać codziennie

Ludzie w Krajowym Rejestrze Waga sterowania, grupa 5000 osób, które straciły średnio 60 funtów i przechowywać ich wagi stabilny przez okres do pięciu lat, palić średnio 2700 kalorii w tygodniu w aktywności fizycznej.

To jest równa około jednej godziny umiarkowanie intensywne działania, takie jak szybki marsz codziennie. USDA w 2005 roku wydała zalecenia, które zawiera 60-90 minut umiarkowanego do energicznego działania w ciągu dnia, aby utrzymać utrata masy ciała, który jest zgodny z uczestników Krajowego Rejestru Waga sterowania.

Aby rozpocząć program ćwiczeń:

 • Skonsultować się z lekarzem i rozpocząć powoli. Począwszy od 10 do 30 minut umiarkowanie intensywnej aktywności, takich jak chodzenie, na trzy dni w tygodniu, jest to dobre miejsce, aby rozpocząć. Zbudować do 45 do 60 minut przez większość dni.

 • Zaplanuj swoją aktywność fizyczną tydzień wcześniej, i używać dziennik nagrać rzeczywisty czas ćwiczeń.

Jeść inteligentne

Najbardziej udanych diecie wprowadzić zmiany w tym, co, kiedy i jak jedzą. Europejskie Stowarzyszenie Serca zaleca przyjęcie następujących zdrowe nawyki żywieniowe.

 • Jeść rozsądne porcje. Badania wykazały, że większość ludzi jeść porcje jedzenia dwa lub trzy razy większe niż to konieczne dla prawidłowego odżywiania i utrzymanie wagi. Ograniczać w swoim wielkości porcji, należy użyć płyty sałatki zamiast talerza, gdy posiłki w domu. Kiedy kolację, podzielić danie z towarzyszem jadalni lub płyt zamówienie przekąska zamiast posiłków pełnowymiarowych.

 • Zjeść śniadanie. Ludzie, którzy jedzą śniadanie jeść mniej kalorii w ciągu dnia i są mniej skłonni do objadania się, bo z głodu na obiad lub kolację.

 • Smart Shop. Zaopatrzyć się w świeże, żywności o niskiej zawartości tłuszczu. Użyj listę zakupów, a nie sklep, gdy jesteś głodny.

 • Zaplanować wszystkie swoje posiłki. Kiedy idziesz na imprezę lub do jedzenia, decyduje z wyprzedzeniem, co można zrobić, aby łatwiej jeść zdrowo.

 • Zarządzaj pragnienia. Kiedy naprawdę pragniesz żywności wysokiej kalorii, jeść małą ilość tego, zamiast opór aż do podania i zajadać się.

 • Jedz powoli. Biorąc swój czas i smakując każdy kęs sprawia, że ​​posiłki i spożywanych pokarmów bardziej satysfakcjonujące, więc jest prawdopodobne, aby jeść mniej.

 • Utrzymać motywację. Utrzymując zaangażowanie się jest ważnym elementem procesu każda zmiana na stałe. Wypróbuj następujące strategie, czy wysiłek zaczyna sag.

 • Regularnie ważyć się. Może to jest to doskonały sposób, aby utrzymać cel cel - utrzymanie masy ciała - przed tobą. Cotygodniowe ważenie są najlepsze i pozwalają na podjęcie działań przez cięcia kalorii i / lub wykonywania bardziej jeśli waga skrada się do trzech kilogramów ponad swojego celu konserwacji.

 • Wytnij sobie trochę luzu. Pomyłka jest mały błąd lub powrót do starych nawyków. Może się to zdarzyć, gdy masz zły dzień i przejadania się lub nie wykonywać. Nawrót jest, gdy wrócisz do starych nawyków przez kilka dni lub tygodni. Pamiętaj, o nieważność lub nawrót nie zawodzi. Nie poddawaj się, po prostu wrócić na tor.

 • Unikać emocjonalne jedzenie. Spróbuj użyć innych sposobów reakcji na stresy życia oprócz jedzenia. Wybierz się na spacer, zacząć nowe hobby lub uspokoić się poprzez medytację.