Cambler

Psy alert cukrzyca wywęszyć kłopoty

Gdy masz psa, możesz zaprosić nowego najlepszego przyjaciela w swoim życiu. Ale czy wiesz, futrzany przyjaciel może być również mistrzem dla osób chorych na cukrzycę?

Przygotowani do reagowania

Cukrzycę psy są specjalnie przeszkoleni alarmowych do wykrycia, gdy stężenie cukru we krwi jest zbyt niski. Wykrycia ich zapach, który naukowcy nie były w stanie zidentyfikować. W niektórych przypadkach, na cukrzycę psy alarmowe mogą wybrać się na zapach, zanim urządzenia medyczne, takie jak glukometrów i ciągłych glukometrów, zarejestruj się nieprawidłowy poziom cukru we krwi. Może to pozwalają traktować hipoglikemii, zanim wystąpią objawy takie jak drżenie, osłabienie, zawroty głowy, i zamieszanie.  

Cukrzycę psy reagują na alert zapach na różne sposoby w zależności od tego, jak oni przeszkoleni. Mogą dzwonić dzwonkiem, lub sugerować, lizać, lub skakać na ciebie, kiedy stężenie cukru we krwi jest zbyt niski, aby poinformować, coś jest nie tak.
Jest cukrzykiem prawo powiadomienie pies dla mnie?

Na cukrzycę może pomóc alert psów z cukrzycą, którzy nikogo doświadcza hipoglikemii, bez względu na to, jak młody czy stary. Mogą one być bardzo pomocne w przypadku korzystania wstrzyknięć insuliny lub pompy, ponieważ mogą wystąpić kolejne upadki cukru we krwi, niż kogoś, kto bierze leki doustne.

Jeśli masz dziecko z cukrzycą, diabetyków czujny pies może pomóc Ci spokój. Nadal będziesz musiał przetestować cukru we krwi kilka razy dziecka w nocy, ale pies zapewnia dodatkową warstwę ochrony. Cukrzycę psy alert może także to łatwiejsze do życia w samotności, gdy masz cukrzycę.  

Na cukrzycę psów alarmowe są często drogie w pociągu, a tym samym kosztowne w zakupie. Oni nie są zamiennikiem dla kroków, które już biorą do zarządzania cukrzycy.

Co ciekawe, badania pokazują, że przeszkolonych psów mogą także reagować na hipoglikemię. W badaniu opublikowanym w Journal of Alternative i Complementary Medicine, 65 procent właścicieli psów z cukrzycą typu 1 cukrzycy, że ich psy nie reaguje na co najmniej jeden epizod hipoglikemii.

Główne dania na wynos:

  • Cukrzycę psy alert wykryć zapach można produkować, kiedy stężenie cukru we krwi jest zbyt niski. Może to pozwalają traktować hipoglikemii przed pogarsza.  

  • Psy reagują na zapach w różny sposób, taki jak dzwonek dzwoni lub trąca Ci.  

  • Cukrzycę psy ostrzegania może być bardzo pomocne w przypadku korzystania wstrzyknięć insuliny lub pompy. Są również dodatkową warstwę ochrony, jeśli mieszkasz sam.