Cambler

5 porad dla narzeczonych z cukrzycą

Gratulacje. Twój wielki dzień jest tuż za rogiem! Podobnie jak wiele młodych małżeństw, pewnie przeżywa mieszankę emocji, nerwowość, i oczekiwania o małżeństwo miłość swojego życia i świętować z przyjaciółmi i rodziną. Jednak, w przeciwieństwie do większości młodych małżeństw, może masz wątpliwości co do radzenia sobie z cukrzycy w całej planowania i uroczystości.

Nie martw się: Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować zdrowie, jak zaplanować swoją drogę do długo i szczęśliwie.

1. Zminimalizować stres. Czasami, planowanie ślubu może być przytłaczająca. Chociaż stres jest szkodliwy dla wszystkich, u chorych na cukrzycę, może też zwiększyć poziom glukozy we krwi, wywołują apetyt na niezdrowej żywności, i uczynić cukrzyca trudniejsza do kontrolowania ogólnie, gdy czujesz się trochę wypompowani, nie może skupić się na dobrą opiekę o siebie.

Możesz kontrolować stres w całym procesie planowania ślubu. Oprócz prośbą o pomoc, gdy jej potrzebujesz, twoi bliscy chętnie boisko-pamiętaj, aby regularnie ćwiczyć. Spróbuj też zwarcie stres z ćwiczeniami oddechowymi. Trwać pięć minut raz dziennie, aby położyć się i rozluźnić mięśnie, biorąc głęboki oddech. To proste ćwiczenie może mieć znaczącą różnicę w tym, jak się czujesz.

2. Ustaw osiągalnych celów odchudzania. Jeśli starasz się schudnąć do iść do ołtarza, należy ustalić rozsądne cele. Zawieszanie diety nie jest zdrowe dla każdego-czy mają cukrzycę, czy nie.

Daj sobie dużo czasu, aby schudnąć. Dążyć do spadku ½ do 2 funtów tygodniowo. Aby to zrobić, wykończenia 250 do 1000 kalorii z codziennej diety. Mimo, że nie może natychmiast zobaczyć zmiany, utraty wagi stopniowo jest lepsze dla zdrowia. To również sprawia, że ​​bardziej prawdopodobne, że będziesz zbić wagę długo po ślubie.

3. Sip elegancko. Z wszystkich uroczystości i okolic swoje prysznice weselne-suita, na wieczór panieński, a sam wielki dzień-może warto cieszyć się kilka koktajli. Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem lub dietetyka o tym, jak to zrobić bez naruszania poziom glukozy we krwi, ponieważ alkohol może powodować hipoglikemię.

Kilka porad, o których warto pamiętać: Sprawdź poziom glukozy we krwi przed pić, aby upewnić się, że jest OK. Zawsze coś zjeść podczas picia. Zdecydować się na bicze wina do zmniejszenia ilości alkoholu w szklance i wymieszać alkohol z niekalorycznym mikserów takich jak napoje dietetyczne, klub sody lub wody. Tak często, jak to możliwe, ograniczyć się do jednego drinka dziennie.

4. Zastanów się podczas zmiany pompy insulinowej strój. Pompa insulinowa nie musi dyktować swój dzień ślubu mody, można nosić sukienkę, którą kochasz. Podczas zmian należy zwrócić się krawcowa uszyć ukrytą kieszeń na pompie. Nikt nie będzie wiedział, że tam jest poza tobą.

5. Plan posiłków. Wielu narzeczonych powie, że mało jedzenia kęs w dniu ślubu, bo są tak zajęci i podekscytowany. To nie jest OK: Ważne jest, aby regularnie jeść przez cały dzień, ponieważ pomijanie posiłków może poziom glukozy we krwi trudniej kontrolować.

Przed wielki dzień, zaplanować przekąski i posiłki. Mieć dostęp do żywności, podczas gdy będziesz już gotowa z dziewczynami. Mów do planowania zdarzeń na swoim miejscu, aby zapewnić niektóre jedzenie jest zarezerwowana dla Ciebie za w recepcji. Jeśli potrzebujesz, aby Twoja mama lub druhna przypomnieć, jeść, a nawet przynoszą jedzenie, niech wiedzą z wyprzedzeniem. Cel? Czuć, co najlepsze w jednym z najszczęśliwszych dni w swoim życiu.

Główne dania na wynos

  • Skupić się na kontrolowaniu stresu, jak zaplanować ślub, zbyt wiele może zwiększać stężenie glukozy we krwi i wywołać apetyt na niezdrowej żywności.

  • Ustaw rozsądne cele, jeśli starasz się schudnąć. Dążyć do spadku ½ do 2 funtów tygodniowo.

  • Jeśli sobie na koktajl, spróbuj spritzer wina lub drinka wykonany z niekalorycznym mikserów. Zawsze coś zjeść razem z nim.

  • Podczas zmiany stroju, zapytaj krawcowa uszyć ukrytą kieszeń do pompy insulinowej.

  • Zaplanować swój dzień ślubu przekąski i posiłki z wyprzedzeniem.