Cambler

Zrozumienie różowaty

W 4 rodzaje trądziku różowatego

Trądzik różowaty jest jednym z najczęstszych - i najmniej rozumie - choroby skóry. Większość ludzi nie wie, że trądzik różowaty nie wyglądają tak samo na wszystkich. Poznaj wszystkie cztery rodzaje trądziku różowatego ›

Trądzik różowaty i trądzik dorosłych

Przeżyłeś dojrzewania, z jego pułapek i sterczynami. Jesteś wolny od perypetie swoich wczesnych lat 20.. Ale na drodze życia, inne zagrożenia krosna-trądzik różowaty i trądzik dorosłych, które mogą plaga nawet najbardziej przestarzały skórę. A ty myślałeś, że widziałeś ostatnią skazę.

Trądzik różowaty dotyka około 13 mln dorosłych Europejczyków, szczególnie jasnej karnacji ludzi między 30 a 50 rokiem życia. Może być mylony z trądziku dorosłych, ale w trądziku różowatego nie ma wągry (zaskórniki) i trądzik dorosłych nie powoduje zaczerwienienie.

Trądzik różowaty i trądzik może wpływać na ciebie przeszłości dorastania, uzyskać informacje na temat tych powszechnych chorób skóry ›

Czerwona twarz może sygnalizować różowaty

Większość z nas nie widziałem kogoś z trądzikiem różowatym, przewlekłą chorobą skóry, która może powodować zaczerwienienie twarzy, guzki, krosty, grubą skórę, a nawet przekrwione oczy. Ale często nie wiesz, tylko to, co widzimy, kiedy patrzymy na ten problem w twarz.

"Czasami ludzie uważają to zaczerwienienie twarzy pochodzi z picia alkoholu," mówi John E. Wilk Jr, MD, rzecznik Narodowego Rosacea Society (NRS). "Ludzie myślą, WC Fields miał lumpy nos od picia. Ale miał profilaktyczne, postać trądziku różowatego powoduje pogrubienie skóry nosa."

Czytaj więcej i być informowany o tej chorobie ›