Cambler

5 porad na randki z trądzikiem różowatym

Większość pojedynczych ludzi zapytać dziś, a oni chyba powiedzieć, że randki nie jest łatwe. Ale jeśli masz trądzik różowaty, może czujesz, że masz więcej przeszkód do pokonania. Może myślisz, że inni nie będą znaleźć atrakcyjne. Być może dzieje się zupełnie uniknąć podczas flare-up.

Jeśli Twoja pewność siebie waha powodu swojej trądzik różowaty, nie jesteś sam. Ponad 13 milionów ludzi w Europie cierpi na tę chorobę, a szacuje się, że większość z nich doświadczyło problemów samooceny powodu. Ale prawda jest taka, prawie każdy ma niepewności, jeśli chodzi o spotkanie innych ludzi. I chociaż Ciebie może wynikać z bardziej widocznych przyczyn, wątpliwości te randkowych można przezwyciężyć. Oto jak to zrobić.

1. Przejmij kontrolę objawów.

Znalezienie kogoś, kto troszczy się o więcej niż tylko wygląd jest celem. Ale to jest nadal ważne, aby zarządzać swoim różowaty i osiągnąć jak najlepsze cerę. Dlaczego? Bo to sprawia, że ​​czujesz się lepiej, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Według sondażu Narodowego różowaty Society, 70 procent osób z trądzikiem różowatym powiedział, że ich samopoczucie lepsze, gdy ich było skutecznie leczyć trądzik różowaty. Większość zgłoszonych na poprawę ich życia społecznego, jak również.

Kiedy czujesz się dobrze, ludzie cieszyć się wokół Ciebie. Zaufanie jest atrakcyjna. Aby pomóc w kontroli objawów, ściśle współpracować z lekarzem i zawsze stosować się do planu leczenia.

2. Ominąć się wyzwala.

Aby pomóc uniknąć różowaty flare-up, zidentyfikować i uniknąć swoje wyzwalacze. Bądź asertywny. Data może nie być świadoma, że ​​kolacja z pikantnym jedzeniem meksykańskim lub dzień na plaży może spowodować spustoszenie na skórze. Zaproponuj wycieczkę, która pomoże Ci zadbać o siebie.

3. Umieścić swoje najlepsze oblicze przodu.

Nie bój się używać makijażu wyglądać i czuć się dobrze. Kosmetyki mogą pomóc odtworzyć swoje najlepsze cechy, a także ukryć widoczne naczynia krwionośne, uderzenia gorąca i inne objawy trądziku różowatego. Tylko pamiętaj, aby kształcić się. Dermatolog może pomóc wybrać produkty, które są bezpieczne dla skóry. I kosmetolog może nauczyć się jak prawidłowo stosować makijaż dla najlepszych rezultatów.

4. Bądź otwarty na temat swojej choroby.

Wiele osób można spotkać chyba nie znam się na trądzik różowaty. W efekcie można uzyskać pytania o to, a nawet kilka śmiesznych wygląd. Chociaż może to być trudne, staraj się nie być wrażliwy. Pytania lub spojrzenia nie może być przeznaczony jako negatywne-a, po prostu spowodowane ciekawością. Skorzystaj z tych czasów jako okazję do edukowania innych o chorobie i rozwiać wszelkie mity. Na przykład, niech inni wiedzą, że trądzik nie jest chorobą zakaźną i nie jest to spowodowane przez picie alkoholu.

5. Pozostań pozytywny.

Może nie być w stanie kontrolować chorobę skóry każdego dnia, ale można kontrolować, jak się prezentujesz. Stań prosto, uśmiech, i być dumni z tego kim jesteś. Pozwól lśnić swojej osobowości. Pamiętaj, nie ma dużo więcej do Ciebie niż różowatego. Upewnij się, że inni mają przywilej widzieć go. Kto wie, może to tylko Pan lub Pani "Prawo".