Cambler

Pozostawanie pod napięciem w pracy

Jeśli jesteś jak większość ludzi, kilka dni można się zmęczyć w pracy - być może tuż po obiedzie lub po 3 po południu. Wydaje się rozpocząć pracę w zwolnionym tempie i trudno się skoncentrować.

Te wskazówki pomogą Ci odzyskać energię, gdy zabrakło pary.

Urozmaicić

Jeśli masz kilka zadań do zrobienia, przełączać. Jeśli robisz coś żmudnego, przełączyć na coś bardziej fizycznego i twórczy. Spotkać się na coraz nudne zadania wykonywane przez ten projekt się delektować.

Obudzić swoje ciało

Zrób sobie przerwę pięć minut co godzinę. Wstać, rozprostować, chodzić, robić przysiady, jogging w miejscu, albo w górę iw dół po schodach, aby uzyskać przepływ krwi. Jeśli to możliwe, wyjść na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza i na spacer wokół bloku.

Graj w gry

Odtwórz bić zegar licząc, ile połączeń zrobić lub ile kontrole można odpowiedzieć w określonym terminie - pół godziny lub godzinę.

Tworzyć własne karty bingo za pomocą słów związanych z Twoich obowiązków w pracy, zamiast numerów. Następnie, w trakcie pracy, wykreślić słowa do zadań można wykonać. Gdy pojawi się pięć po drugiej, w dół lub po przekątnej, wyciągnąć coś z skrzynia skarbów nagród można zgromadzonych przed czasem.

Mini-masaż

Delikatnie masować skórę głowy, barków, ramion, rąk i nóg.

Podłączyć do innych

Zasilanych osób daje energię, więc zainicjować krótką rozmowę z optymistycznym, entuzjastyczne osoby. To jest jak podłączenie do gniazdka elektrycznego, a poziom energii wzrośnie.

Poświęcić kilka minut spaceru po swoim biurze, dając każdemu wesoły cześć. Twoi współpracownicy będą odpowiadać z pozytywną energią.

Energii plakat

Zrób mały plakat z zmęczonej twarzy na nim. Poniżej twarzy, napisz: "Proszę ożywić mnie!" i powiesić go na drzwiach biura lub szafie. Służy on jako zaproszenie do swoich kolegów, aby pomóc czujesz się pobudzony.

Słuchaj muzyki

Muzyka optymistyczna może pobudzać was. Zbieraj różne żywej muzyki i słuchać na słuchawkach podczas pracy na zadania, które nie wymagają dużej koncentracji.

Ogień wyobraźni

Użyj wyobraźni, aby ponownie utworzyć pamięć chwilę wysokiej energii. Zamknij oczy na chwilę i wyobraź sobie razem na nartach w dół góra, tańczyliśmy całą noc i pływaliśmy w morzu.

Użyj humor

Zrobić własny notatnik pełen humor dowcipy i kreskówek. Trzymaj notebook poręczny i czytać iskra energii.

Jedz zdrowe jedzenie

Przynieść zdrowe przekąski do pracy, zamiast cukierków lub przekąski o wysokiej zawartości cukru, które osiągnie szczyt swojej energii, ale szybko zostawiają cię na puste ponownie. W swoich czasach o niskiej energii, jeść przekąski o wysokiej energii, takich jak jajko na twardo, seler z twarogiem lub masła orzechowego na niskotłuszczowe krakersy.

Nie jeść ciężki obiad, który sprawi, że będziesz spać. Na przykład, zamiast podwójnego cheeseburgera i frytki, zjeść kanapkę z indyka z sałatą i pomidorem na pieczywo pełnoziarniste.