Cambler

Jakie są objawy zespołu niespokojnych nóg?

Wszystkich terminów medycznych tam, zespół niespokojnych nóg może (RLS) najlepiej opisuje objawy doświadczanych przez osoby z zaburzeniem. Z RLS, dosłownie mieć niekontrolowane przymus poruszania nogami. Ale dla wielu ludzi, którzy mają RLS, objawy podmiotowe i nie tylko. Może także wystąpić następujące:

Twoje nogi czuć śmieszne. Szczególne doznania różnią się od osoby do osoby, ale mogą obejmować pulsujący, pełzanie, ciągnięcie, mrowienia i inne nieprzyjemne uczucia. Mogą one wynosić od drażniąco na bolesne.

Chcesz przenieść swoje nogi. Istnieją dwa powody, może to nastąpić. Po pierwsze, RLS powoduje nieodpartą chęć poruszania nogami. Po drugie, przeniesienie nogi pomaga zmniejszyć dyskomfort. W wyniku tego, w dalszym ciągu przemieszczanie ich zminimalizować nieprzyjemne doznania lub do zapobiegania ich powrót.

Objawy strajku w nocy. To okrutna rzeczywistość, relaks rozkręca objawy. Można to zrobić z zasypianiem i utrzymaniem ciągłości snu prawie niemożliwe. Więc, co gorsza, mogą wystąpić objawy braku snu, ponieważ nie są wystarczająco oo jest łowienie. Nieleczona RLS może prowadzić do problemów, takich jak senność w ciągu dnia, które mogą przeszkadzać w pracy, związkach i życiu codziennym.

Twoje nogi przenieść się spontanicznie. Ponad 80 procent osób z RLS również wystąpić choroby zwanej okresowe ruchy kończyn snu (PLMS). Z PLMS, nogi może drgać lub szarpnięcie, gdy śpisz nawet co 15 do 40 sekund. Może to trwać całą noc, poważnie wpływa na zdolność do uzyskania pewnego shut-eye.

Objawy mogą przyjść i odejść. Niektóre osoby z doświadczeniem RLS z okresami remisji, w ​​której objawy uzyskać lepsze w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, a potem wrócić.