Cambler

Poprawić swoje relacje z szefem

Poprawa relacji z szefem obniży miejscu pracy stres, poprawić sukcesu zawodowego i zwiększyć z dnia na dzień, szczęście w miejscu pracy.

Jeśli jesteś onieśmielony, gdy w odniesieniu do osoby z tytułem szefa, przełożonego lub menedżera, może skończyć się w reakcji na to, co twój szef mówi, a nie stara się tworzyć wzajemnie satysfakcjonujące relacje.

"Łatwo zapomnieć, że menedżerowie są ludzie z tej samej ilości walk i trudności można napotkać," mówi Marcia Reynolds, MA, mgr edukacji, prezes Covisioning i autor przechytrzyć Twój mózg! Jak zrobić Sukces Zadowolenie Łatwe. "Myślałem, że przez lata, że ​​aby zostać wysłuchanym, musiałem hałasować. Wtedy nauczyłem się słuchać ludzi, więc oni usłyszeć, i jak mówią, więc chciałbym usłyszeć. "

Jednym z najlepszych sposobów, aby harmonizowały z przełożonym jest słuchać, a następnie zatrzymać się i pomyśleć, zanim odpowiada.

Oto inne strategie lepiej dogadują się z szefem.

Być sojusznikiem

"Komunikowanie się z poczuciem" jesteśmy w tym razem. " Nie chcesz, aby dostać się do "kto jest mądrzejszy niż Kto gra," radzi Pani Reynolds. "Spójrz na obu swoich perspektyw, dzięki czemu można uzyskać poczucie większego obrazu."

Robić rzeczy dla swojego szefa, nie przeciwko szefowi, bo jeśli on lub ona nie powiedzie, to polubisz też. Pomóż szef sukces. Jeśli widzisz problemy z określonych procedur lub projektów, należy poinformować o tym szefa. Następnie można naprawić ten problem i każdy wygrywa.

Być pozytywne

Najlepszym sposobem, aby zbliżyć się swojego szefa z problemem, to z pozytywnej perspektywy. Jeśli możesz, zaoferować możliwe rozwiązania. "Tutaj jest problem, i to jest, jak myślę, że możemy zrobić to lepiej."

Wartość "a" zamiast "a"

Że słówko i może mieć duże znaczenie. Jeśli twój szef prosi, aby coś zrobić w inny sposób, nie mów: "Tak, ale nie jestem pewien, czy to będzie działać."

Zamiast powiedzieć: "Tak, i to jest, jak myślę, że może działać jeszcze lepiej." Używanie słowa i brzmi jak jesteś na swojej stronie szefa zamiast walki z nim.

Lustro swój "styl szefa

Ludzie czują się najbardziej komfortowo, kiedy pracujesz z ludźmi, którzy są tacy jak oni. Więc zbadać styl zachowań swojego szefa "i spróbować ją dopasować.

  • Jeśli twój szef jest bezpośredni i do punktu, musi być bezpośredni lub stracisz jego lub jej uwagę.

  • Jeśli twój szef jest społeczna, zapytać o jego lub jej rodziny, hobby, czy ostatnich wakacji.

  • Jeśli twój szef jest szczegółowe, to powinno być tak dokładne jak to tylko możliwe.

  • Jeśli twój szef jest bardzo ostrożny, przemyślenia możliwych zagrożeń i konsekwencji przed przedstawieniem idei.

Trenuj swojego szefa

Nie można liczyć na to że twój szef miał dobre szkolenie lub coaching. On lub ona może być promowany do pozycji zarządzania bez otrzymania odpowiedniego szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych i komunikacyjnych konieczne jest skuteczne menedżer. Dlatego też nie należy się spodziewać go, aby być doskonały.

"Będąc wzorem, trenujesz swojego szefa, jak chcesz być traktowana," mówi pani Reynolds.

Tak więc, jeśli twój szef zachowuje się źle, nie reagują z złe zachowanie, lub po prostu uwiecznić problem.

Podobnie, jeśli chcesz, aby Twój szef cię słuchać więcej i szanuję cię więcej, powinieneś zrobić to samo dla niego.

Współodpowiedzialni

Pamiętaj, że tylko dlatego, że twój szef ma tytuł nie pozwala bez przerwy.

"To jest tak samo odpowiedzialny za budowanie relacji ze swoim przełożonym, jak i dla swojego menedżera, aby budować relacje z wami," Pani Reynolds mówi.