Cambler

Podejmowania decyzji o przydatności

Zrobić dziesiątki decyzji ćwiczeń każdego dnia, które mogą mieć wpływ na Twoje samopoczucie. Niektóre z nich są głównym, na przykład, czy przyłączyć się do siłowni. Ale w większości są codzienne decyzje, które mają wpływ na przestrzeni czasu, np. czy pobiegać po pracy lub obejrzeć godzinę TV.

"Jeśli skupimy się na najważniejszych decyzji fitness i starać się je w prawo, dostaniesz się do wykonywania rutynowych, że staje się bardziej automatyczna", mówi Cedric X. Bryant, Ph.D., dyrektor ds. nauki na posiedzeniu Rady Europejskiej w sprawie ćwiczenia. "To wszystko na temat planowania, określania priorytetów i wykonując swoje możliwości."

Oto pięć ważnych decyzji Bryant sugeruje wprowadzone teraz, które pomogą Ci w grze i utrzymać motywację.

Sprawiają, że ważne

Decyzja 1: jak zrobię wykonywać priorytet?

To jest chyba najważniejsza decyzja siłownia można zrobić, mówi Bryant, bo jeśli ćwiczenie jest priorytetem, to się stanie.

Do-do taktyki: Harmonogram ćwiczeń w kalendarzu, jak to zrobić inne ważne spotkania, i uczynić go częścią codziennej rutyny.

Jaki jest mój cel?

Decyzja 2: Czy mam cel ćwiczeń, który jest konkretne, wymierne i realistyczne?

O cel, np. wykonując siedem razy w tygodniu, jest ważnym czynnikiem motywującym, ale aby być skuteczne, również Twoje cele powinny być realistyczne.

"Chcesz, aby wyznaczyć sobie cel, że będzie produkować znaczący wynik dla ciebie", mówi dr Bryant.

Do-do taktyki: Zamiast mówić będziesz wykonywać siedem razy w tygodniu, co może być trudne do utrzymania, ustawione bardziej realistyczny cel. To może być wykonywać trzy razy w tygodniu przez następne cztery tygodnie (konkretny cel), aby zmniejszyć stres poziom (konkretny powód).

Celem jest również wymierne, bo powinien czuć się mniej zestresowani po każdej sesji ćwiczeń oraz w czasie.

Monitorowanie programu

Decyzja 3: jak będzie śledzić moje postępy?

"Wszystko, co można zrobić, aby dać sobie pozytywne opinie to korzystne", mówi dr Bryant. Dlatego sobie krokomierz, w celu objęcia 10.000 kroków dziennie, na przykład, jest tak motywuje.

Kiedy jesteś na 6200 kroków, chcesz zrobić to do 10000 kroków, lub przynajmniej podjąć kolejne kroki, niż ty dzień przed.

Do-do taktyki: Miej dziennik treningowy, aby pamiętać, co robisz każdego dnia. Ponadto, znaleźć partnera kogoś, kto chce ćwiczenia stają się bardziej aktywne, więc można dopingować wzajemnie.

Mają plan awaryjny

Decyzja 4: co jest mój plan B?

Aby osiągnąć swoje cele, ważne jest, aby mieć plan awaryjny.

Do-do taktyki: Gdy plan się nie powiedzie, szukać możliwości podczas codziennej rutyny przemycić sprawności w.

"Trzymaj parę buty do chodzenia z tobą, więc zawsze jesteś przygotowany do szybkiego treningu, kiedy można wycisnąć go", mówi dr Bryant.

Od czego zacząć

Decyzja 5: co mogę zrobić, aby wrócić do formy?

Zwiedzanie jest najbezpieczniejsze miejsce począwszy. Kiedy już to zrobisz, że przez kilka tygodni, należy rozważyć rozgałęzienia się na zajęcia fitness lub rekreacyjnych, takich jak golf czy tenis.

Do-do taktyki: eksperymentować i poszukiwać działań lubisz.

"Zapomnij o" bez pracy nie ma kołaczy "?", Mówi dr Bryant. "Jeśli ćwiczenie nie jest zabawa, szanse są, że nie będzie trzymać."