Cambler

Podaruj zdrowie windy

Zapomnij wszystko, co myślisz, że wiesz o podnoszenie ciężarów. Po pierwsze, rzucać się pogląd, że to nie jest dla Ciebie.

Podnoszenie ciężarów to jedna z najszybciej rozwijających się działalności kondycji amerykańskich. I Europejskie Stowarzyszenie Serca (AHA) niedawno rzucił swoją wagę za podnoszenie ciężarów, zbyt.

AHA jest promowanie trening oporowy, szereg działań, które obejmuje pracę z wagą, na jej rolę w zapobieganiu chorobom serca. Dla ludzi, którzy uważają, zdrowie układu sercowo-naczyniowego jest związane wyłącznie z liczbą kilometrów szedł, biegać, lub rowerami na terenie, to jest wielki news. AHA wymienia korzyści związane z treningu siłowego i ćwiczeń aerobowych.

Podnoszenie ciężarów i innych ćwiczeń na wytrzymałość są ważną częścią planu wykonywania jakichkolwiek dorosłej.

Spójrzmy na pięć mitów, które utrzymują ludzi z treningu siłowego.

Korzyści dla zdrowia

Mit nr 1: trening siłowy jest dobre tylko do budowy dużych mięśni.

Kiedy ludzie myślą o podnoszeniu ciężarów, myślą o dużych kulturystów. Ale trening siłowy jest bardziej o zdrowie i kondycję, niż budowanie dużych mięśni.

Większość ludzi nie jest w stanie genetycznie budynek ogromne mięśnie. Niewielu poświęcić czas i szkolenie potrwa do produkcji pana lub pani Olympia.

Brak ograniczeń wiekowych

Mit nr 2: trening siłowy jest tylko dla młodych ludzi.

Dwie grupy, które czerpią ogromne korzyści z treningu siłowego stanowią kobiety i osoby starsze niż 40 lat.

Waga szkoleń jest ważne dla kobiet, ponieważ pomaga utrzymać lub zwiększyć gęstość kości, zarówno w górnej i dolnej części ciała i to duża pomoc w zwalcza osteoporozę. Z szacowanych 10 milionów osób z osteoporozą, o 8 mln lub 80 procent to kobiety.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni tracą mięśnie w ich wieku. Około 45 roku życia, masa mięśniowa zaczyna spadać w tempie 1 procent rocznie.

Ćwiczenia aerobowe robi niewiele, aby powstrzymać lub odwrócić ten trend, ale trening siłowy może. Badania pokazują, że nawet ludzie w ich 80. i 90. może zwiększyć wytrzymałość poprzez podstawowe ćwiczenia oporu.

Kontroli wagi

Mit nr 3: trening siłowy nie pomoże w utracie wagi.

Nawet w spoczynku, włókna mięśniowe spalić kalorie. Komórki tłuszczowe nie. Jeśli dodać masy mięśniowej, a korzyści płynące z treningu siłowego, spalamy więcej kalorii można podjąć w każdym dniu. Że nawet nie biorą pod uwagę kalorii spalamy podczas podnoszenia.

Przez siebie, trening siłowy prawdopodobnie nie będzie strącać tych dodatkowych kilogramów. W połączeniu z ćwiczeń tlenowych, jednak może być potężnym sprzymierzeńcem w walce z wypukłości.

Zakres alternatyw

Mit nr 4: trening siłowy zawsze wiąże podnoszenia ciężarów.

Masz alternatywy do sztangi i szczęk żelaznych płyt. Wszystko, co zapewnia odporność na mięśnie zapewnia, że ​​sam rodzaj szkolenia. To może być wolne ciężary. Może to być maszyny stacjonarne. Może to być zespoły oporu. To może być nawet własnej masy ciała przez robi pompki lub pull-up.

Dopasować go do harmonogramu

Mit nr 5: trening siłowy zajmuje zbyt dużo czasu i pieniędzy.

Waga szkoleń może trwać zaledwie godzinę tygodniowo w dwóch 30-minutowych sesjach.

Koszt może wynosić od ceny członkostwo w siłowni na niczym. To, ile kosztuje zrobić pompek, pull-upy i przysiadów.