Cambler

Możesz być swoim własnym trenerem fitness

Osobisty trener może pomóc zwiększyć motywację do ćwiczeń, trzymać się regularnych rutynowych fitness i wcisnąć się obok płaskowyżu. Ale jeśli nie masz czasu lub pieniędzy, aby spotkać się z trenerem, po prostu wynająć sobie to zadanie.

"Możesz być swoim własnym trenerem fitness, jeśli masz plan," mówi Debi Silber, MS, RD, prezes Lifestyle Fitness Inc, firma cały zdrowia coachingu siedzibą w Dix Hills, NY "Najważniejsze jest, aby przestrzegać zasad Profesjonalny osobisty trener będzie miejmy nadzieję zaszczepić w was. "

Ale to, co tak naprawdę się stworzyć swój własny program i inspirować się zachować na to? Oto tajemnice Silber na sukces ćwiczeń.

Umówić się na wizytę do ćwiczeń

Traktuj ćwiczenia jako zaplanowane spotkania, tak samo jak spotkanie biznesowe.

"Jeśli piszesz w swoim terminarzu, że jesteś o wiele mniej prawdopodobne, aby go pominąć", mówi Schwarz.

Spersonalizuj swoje cele

Jeśli jesteś zatrudniony trener, jeden z pierwszych pytań możesz być poproszony jest, "Jaki jest twój cel?" Tak, to samo dla siebie, formułując cel, który jest specyficzny, realistyczny, i osobiste.

Cele zdarzeniami, takie jak utrata 20 funtów na spotkanie w szkole średniej, są motywujące dla tej chwili, ale nie trzymać długoterminowych. Zamiast Silber sugeruje ustawienie minigoals krótkoterminowych w oparciu o wyniki, jak próbuje robić trochę więcej ćwiczeń w każdym tygodniu.

"Jeśli wypracowane przez 30 minut trzy dni w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu staram się wykonywać trzy razy w ciągu 35 minut," sugeruje.

Tymczasem, znaleźć coś, co motywuje, aby osiągnąć swój codzienne cele-słuchanie muzyki podczas ćwiczeń, biorąc udział w zajęciach ćwiczeń, lub połączenia sił z kumplem do ćwiczeń, na przykład.

"Tworzenie programu wokół coś wiesz będzie to zadanie", mówi Schwarz.

Jeśli nie podoba Ci się pomysł formalne ćwiczenia, spróbuj sport lub aktywność cieszyć, takich jak pływanie lub jazda na rowerze.

Naciskać, ale nie za mocno

Aby pomóc uniknąć obrażeń, osobisty trener będzie twoim przewodnikiem do zapewnienia, że ​​używasz dobrej formie i nie pcha się zbyt trudne. Aby zrobić to samo dla siebie, nauczyć się podstaw sprawności przez oglądanie DVD, biorąc klasy siłownię, lub spotkanie z osobistym trenerem raz lub dwa razy, aby uzyskać pewne wskazówki.

A jeśli ból 48 godzin po treningu, jesteś zbyt mocno naciska.

Użyj testu Dyskusja na ćwiczenia układu krążenia, takie jak w przypadku korzystania z bieżni, spacery lub jogging.

"Jeśli możesz łatwo prowadzić rozmowy, to zbyt proste. Jeśli można mówić tylko jednowyrazowych odpowiedzi, to jest zbyt trudne ", mówi Schwarz. "Ale czy można mówić krótkimi zdaniami, jesteś we właściwym miejscu."

Lub użyć test-z-kurs-odczuwanego wysiłku. W skali od 0 do 10, gdzie 0 jest równoznaczne z wysiłku, że czujesz się, jakbyś stoi w miejscu, a 10 równoważne uruchomieniu podejść, oceń swoje postrzeganie wysiłku. Zalecana dawka postrzeganego wysiłku jest między 3 i 5, które jest jak chodzenie w umiarkowanym tempie. Jeśli jesteś w świetnej formie, powinna być wykonywania między 6 i 8.

"Poczujesz wyniki swoich działań, zanim je zobaczyć", mówi Schwarz. "Ale czując je utrzymuje motywację, aby trzymać z tym, aż faktycznie zobaczyć wyniki."