Cambler

Komunikować na sukces

Jednak spróbować wspiąć się po drabinie sukcesu, komunikacja pomoże zwiększyć do góry.

"Ludzie robią interesy z osobami, które znają, jak i zaufania, i komunikacja udostępnia dane, które tworzy więź," mówi Susan Roane, profesjonalny mówca, konsultant biznesowy, autor Co mogę powiedzieć dalej? Rozmawia na swój sposób do sukcesu biznesu i społecznej. "Nikt nie osiąga sukcesu w spokoju. Musisz dotrzeć do innych i rozwijać sieć ludzi i zasobów."

Pani Roane sugeruje te szlaki do zwiększenia swoich umiejętności komunikacyjnych.

Dowiedz się do sieci

Zaprzyjaźnij się ludzi w różnych działów w firmie, wprowadzając się do nich i zapraszając inny współpracownik na obiad każdego tygodnia. Poznaj nowych ludzi w danej społeczności poprzez łączenie stowarzyszeń, angażuje się w projekty społeczne i udział w towarzyskich.

Zachęcamy do korzystania z pogaduszek

"Najlepszym sposobem komunikacji jest rozmowa prostu stary cel nie jest wow ludzie z genialnym komentarzem;.. To jest, aby były wygodne z nami Znalezienie wspólności poprzez rozmowy jest to, jak to zrobić", mówi Pani Roane.

Zapytaj o hobby ludzi, wakacje, zwierzęta domowe i rodziny. Dowiedz się, gdzie są one z, może znasz ludzi w swoich rodzinnych. Celem jest znaleźć coś wspólnego.

Zainicjować

"Dobre rzeczy nie przychodzą do tych, którzy czekają, oni przychodzą do tych, którzy inicjować," mówi pani Roane.

Jeśli jesteś nieśmiały podczas spotkań towarzyskich, wprowadzić się do ludzi i pozwoli im poczuć się komfortowo. Istnieją dwie części Margaritę - jest ciekawa i jest zainteresowany.

Ciekawe

Pomaga być ciekawe, czy mówisz do jednej osoby lub wygłasza przemówienie do grupy. Nuda nie przyciąga każdego.

Pani Roane sugeruje "czytać gazetę codziennie rodzinnym mieście, a także papier krajowy. I wiesz, co się dzieje w branży i firm swoich klientów."

Dać swoje opinie o czymś o począwszy od "myślę", "Wydaje mi się, że..." lub "Moja opinia jest", więc nie brzmi dogmatyczne.

Ponadto, w swoich rozmowach, m.in. krótkie historie o swoich ciekawych doświadczeń, aby ludzie mogli cię poznać lepiej.

Być zainteresowany

Słuchać, słuchać, słuchać. Większość ludzi chce, aby ktoś ich słuchać i pozwoli im poczuć się ważnym. Słuchanie demonstruje swój szacunek i podziw.

Pokaż swoje zainteresowanie poprzez reagowanie na to, co mówi się o takich sprawach, jak: "Jak osiągnąć...?" lub "Co było najbardziej ekscytujące...?"

Użyj narzędzi dziennikarze "Kto", "co", "Kiedy", "gdzie" i "jak", aby utrzymać rozmowę płynące. Dodaj własne pokrewnych doświadczeń.

Uśmiech

Uśmiech jest uniwersalnym językiem ciała akceptacji. Ludzie nie lubią czuć się odrzucony i szczery uśmiech sprawia, że ​​czują się swobodnie. Dodaj trochę entuzjazmu, i będziesz tworzyć iskrę pozytywnej energii, że będzie trudno się oprzeć.

Kontaktować się

Karty okolicznościowe, notatki osobiste i krótkie wiadomości e-mail może zachować swoje imię w umysłach tych, które zostały spełnione. Jeśli pozostać w kontakcie co najmniej cztery razy w roku, będzie Ci lepiej niż większość. Następnie, gdy zajdzie taka potrzeba, będziesz miał sieć zasobów w celu uzyskania informacji, wskazówek i zachęty.