Cambler

Priorytetów swoją pracą

Czy masz priorytety dobrze przemyślane w miejscu pracy? Albo, czy często mają problemy z podjęciem decyzji, czy należy uchylić ważny raport sprzedaży, aby spotkać się z nieszczęśliwego klienta lub zastanawiam się, czy to najlepiej odpowiedzieć na wiadomość e-mail, odebrać telefon, lub oświadczenia klient poczty?

"W celu osiągnięcia swoich celów w miejscu pracy, jest to niezbędne do określenia tylko kilka kluczowych priorytetów i wydać większość swojej energii wspierającej te priorytety, zamiast rozprzestrzeniania się cienkie starając się zbyt wiele problemów," mówi Jeff Davidson, autor 60 Drugi Organizator. "Jeśli nie zdecydujesz, co jest ważne w pracy, wszystko może konkurować o czas i uwagę i rozpraszają dzień, Twój tydzień, Twój rok, twoja kariera i życie."

Jeśli masz trochę czasu i wysiłku, aby ustawić priorytety, to będzie łatwo zdecydować, co zrobić, gdy kilka zadań konkurują o czas.

Pan Davidson oferuje te strategie ustalania priorytetów w pracy.

Być przygotowane

W miejscu pracy, to ważne jest, aby omówić priorytety z szefem, ale należy przygotować przed spotkaniem z nim. Bo masz wiedzę z pierwszej ręki swojego dnia pracy, powinieneś przyjść przygotowany, co uważasz za najlepsze priorytety i strategia uzyskania je zrobić.

Aby to zrobić, na tydzień, zapisywać wszystko, co robisz w ciągu dnia. Zrób osobną listę dla każdego dnia tygodnia. Następnie zrób oddzielne listy zadań, które robisz co dwa tygodnie, miesiąc i rok.

Rozwiązać to

Przejrzeć dokumenty, kalendarze i materiałów pomocniczych do informacji, które mogą pomóc ocenić swoje priorytety pracy, i zbadać list utworzonych w ciągu tygodnia, jak wykonać następujące zadania:

1. Zobacz czy jakieś projekty lub zadania mogą być pogrupowane razem lub zrobić wydajniej.

2. Zadania jako myślisz powinny zostać usunięte.

3. Dodawanie zadań, które poprawiają pracę i wydajność. "Ważne jest, aby mieć siłę psychiczną i emocjonalną przejść od tego, co nie dotyczy", wyjaśnia pan Davidson. "Można nawet odkryć, że co jeden odważne, zdecydowane zmiany mogą zastąpić kilka innych rzeczy, które można usunąć z listy priorytetów."

4. Oznakować swoje zadania, B lub C zgodnie z tym co myślisz powinien być priorytetem.

5. Wykreślić swoje zadania, w kalendarzu pierwszy. Następnie działki zadań B. Twoje zadania C powinny zostać ponownie, aby zobaczyć, czy są jeszcze konieczne. Jeśli zdecydujesz się je zachować, wykreślić je w kalendarzu. Mimo, że może nie być w stanie trzymać się kalendarza, dałeś Każde zadanie ramy czasowe i może przełożyć zadania, jeśli trzeba.

Spotkać się z szefem

Teraz masz informacje i przemyślane oceny trzeba omówić priorytety z szefem. Bądź przygotowany, aby być elastyczne, ponieważ Twój szef może zmienić część swoich priorytetów i zadań. Po spotkaniu, przygotuje listę priorytetów już uzgodnionych.

Przejrzyj swoje priorytety, często

Na początku może to być łatwo zapomnieć, co ma pierwszeństwo. Dlatego utrzymanie listy pisał w swoim obszarze roboczym, i przejrzeć ją codziennie, więc będziesz się na torze.

"Przy tak wielu rzeczy konkurujących za poświęcony czas i uwagę, łatwo jest stracić z oczu priorytetów i tracić cenny czas," Przypomina Pan Davidson. "Wkrótce sobie czas spędzony ustawiając priorytety ratuje was od niezliczonych chwilach frustracji i niezdecydowania, i pozwala na bardziej wydajne od zadań, które są najważniejsze."