Cambler

Kiedy małżeństwo jest na skałach

Zapytaj kogokolwiek, kto został przez rozwód, aby ją opisać, i prawdopodobnie będzie się słuchać złości, smutku, niechęci i lęku.

W większości przypadków, rozpuszczając małżeństwa ponosi wysokie piętno na wszystkich uczestników. Ale najtrudniejsze jest chyba to, co się dzieje, pierwszy - gdy jeden lub oboje partnerzy podjąć decyzję, aby iść własnymi drogami.

Jak powinien małżonków, których związek jest mocno pogorszyły go o działalności decydując, czy to koniec? Według ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego, dwa kluczowe składniki są zawsze konieczne, jeśli kłopoty małżeństwo ma być zapisany.

  • Obaj partnerzy muszą chcą zachować związek i być gotowi do pracy w kierunku osiągnięcia tego celu.

  • Oba muszą być określone, aby spróbować odzyskać niektóre z oryginalnych iskrę uczucia i emocje, które przyniósł je ze sobą.

Często to, co jest dla partnerów, aby usiąść i zacząć mówić o początkach ich małżeństwa, a następnie zadać sobie pytanie, czy mogą one znaleźć sposób, aby przywrócić niektóre z iskrą. Oto kilka wskazówek dla partnerów zmagają się z problemami małżeństw.

  • Jeśli nie próbowałem jeszcze doradztwa zawodowego, zacząć. "To może być małżeństwo lub rozwód doradztwo doradztwo, w zależności od sytuacji i potrzeb partnerów.

  • Uznają, że już zmienił się wiele, zarówno w latach małżeństwa - a następnie rozmawiać o sposobach, w którym można dostosować się do tych zmian sobą komunikować się lepiej.

  • Wyrusz na przygodę nowiutkim razem. Zaplanuj trochę czasu, aby odświeżyć swój związek. Spróbować czegoś nowego i wyzwań, takich jak zagranicznej podróży, lekcje tenisa lub budowy domku w jeziorze.