Cambler

Przyczyny i objawy zapalenia wątroby

Objawy zapalenia wątroby

Nudności jest bardzo częstym objawem, który jest często opisywane jako uczucie mdłości lub wooziness lub potrzeby wymiotować. Nudności towarzyszy szeroki wybór łagodnych do ciężkich zakażeń, chorób, chorób i urazów. Dowiedz się więcej na temat objawów zapalenia wątroby ›

Gorączka

Gorączka wzrost temperatury organizmu do zakresu, który znajduje się powyżej normalnego (98,6 stopni Celsjusza). Normalna temperatura ciała może ulec zmianie w ciągu dnia przez kilka stopni. Różne czynniki mogą zwiększyć temperaturę ciała w tym odżywiania, aktywności fizycznej, leków, okolic (pokoju lub na zewnątrz) temperatury, lub silnej reakcji emocjonalnej.

Część odpowiedzi naturalną obronę organizmu na zakażenie jest podniesienie temperatury ciała. Większość patogenów przeżyć najlepiej w normalnej temperaturze ciała. Dlatego, podnosząc temperaturę organizmu jest naturalnym sposobem zabijania czynnika zakaźnego lub zapobiegania jego rozprzestrzenianiu.

Temperatura doustna 99,5 stopni Celsjusza u dziecka i ponad 99 do 99,5 stopni Celsjusza u osób dorosłych uważa się za gorączkę. Gorączka może być spowodowane przez choroby dość łagodnych, takich jak przeziębienie lub przez poważnych chorób, takich jak grypy i zapalenia opon mózgowych. Niemowlę ząbkowania ostatnio szczepienie, autoimmunologiczne oraz zaburzenia zapalne, niektóre rodzaje raka mogą spowodować gorączkę, jak również.

Dowiedz się więcej o: gorączka ›

Świąd skóry

Swędzenie skóry jest reakcją zapalną skóry. Świąd jest symptomem różnych łagodnych do poważnych chorób, zaburzeń i chorób. Świąd jest nazywany również świąd. Świąd lub swędzenie skóry może być lub może nie być związany z wysypką. Swędzenie skóry mogą mieć wpływ na mały obszar na skórze lub na całe ciało, a różni się tym, od wagi, częstotliwości i czasie trwania, w zależności od przyczyny.

Swędzenie skóry może wskazywać łagodnych do ciężkich chorób, a także może występować w niektórych poważnych, nawet zagrażających życiu chorób, takich jak ciężkich reakcji alergicznych, które obejmują reakcje anafilaktyczne i alergiczna plamica. Swędzenie może wynikać z zakażenia, zapalenia, alergii i wrażliwości, ukąszenia owadów i innych nietypowych chorób.

Dowiedz się więcej o świąd skóry ›