Cambler

Sen i dziecko

Dobry sen jest równie ważna dla dziecka, jak obfite śniadanie. Bez wystarczającej ilości zamknął oczu, dzieci są bardziej skłonne do walki z ich nauki w szkole, czy źle na boisku, i cierpią depresji, badania pokazują.

Według National Sleep Foundation (NSF), dzieci są coraz mniej od zalecanej ilości snu w okresie 24-godzinnym.

Może to spowodować trudne dla dziecka do rozwiązywania problemów i zapamiętać lekcji, które mogą obniżyć oceny i samooceny. Niedoborem snu dzieci są również łatwiej sfrustrowany i niespokojny. Dziecka sen kłopoty wpływa całą rodzinę. Rodzice, którzy się namawianie dziecka do łóżka są pozbawione własnego cennego snu.

Najlepszym lekarstwem jest spójny harmonogram snem. Trzymać się snem, który pozwala na to ilość nocnego snu:

  • 11 do 13 godzin dla 3 - do 5-letniego dziecka. Przedszkolaki często mają trudności z zasypianiem i utrzymaniem ciągłości snu NSF mówi. Dzieci w tym wieku też są bardziej prawdopodobne, że koszmary i lęki snu, i do sleepwalk.

  • 10 do 11 godzin w przypadku dziecka w wieku szkolnym. Uczniowie spędzają czas z TV, komputerów i Internetu, z których wszystkie mogą naruszać czasu na sen. W tej grupie wiekowej również może być picie napojów zawierających kofeinę, która może mieć wpływ na łatwość zasypiania w nocy. Oglądanie telewizji przed snem może utrudniać zaśnięcie i mogą stworzyć opór lub lęk o snem. Zbyt mało snu może prowadzić do zmiany nastroju i problemów behawioralnych i kognitywnych, NSF mówi.

Jeśli prąd dla Twojego dziecka przed snem jest za późno, przenieść go 15 minut wcześniej każdej nocy, aż do osiągnięcia pożądanego snem. Tuck Resisters powrotem do własnego łóżka, szybko i wielokrotnie, dopóki nie pojawia się komunikat, że można oczekiwać, żeby dostać się do snu na własną rękę.

Więcej dźwięku rada spania

  • Odłącz sypialnię. Wyłącz telewizor, komputery i telefony komórkowe. Lepiej jednak zachować takie rzeczy z sypialni, która powinna być wolna strefa stymulacji.

  • . Ustawić rutynowych wiatr-down Zacznij przejścia spać z przyciemnione światła i ciepłej kąpieli, kończy się czytając książkę. Unikaj oglądania telewizji przed snem.

  • Idź bezkofeinową. Picie kofeiny w ciągu dnia wpływa na zdrowy sen. Kofeina znajduje się nie tylko w kawie i coli, ale także w herbacie i czekolady.

  • Zmniejszyć dzienne stymulacji. Przepełniony, dzieci, którzy spieszyć z praktyki zespołu do klasy tanecznej na obiad do pracy domowej może być zbyt włączył się przed snem na odpoczynek. Eksperci zalecają jedną aktywność na sezon.

  • Skorzystaj z pomocy. Jeśli pomimo tych środków, dziecko nadal stawia opór przed snem, ma przebudzeń w ciągu nocy lub chrapanie, porozmawiaj z lekarzem.