Cambler

Zaburzeń odżywiania u mężczyzn

Większość ludzi myśli, że są kobiety, które uważają, że ich ciała muszą wyglądać w określony sposób ze względu na rodzaje nadwozia przedstawianych w telewizji, modeli startowej, gwiazdy filmowe, czasopism, trenerów, rodziców, przyjaciół, kolegów, bohaterów i lalek Barbie. Myślą, że to kobiety, które starają się osiągnąć te typy ciała i może cierpią na zaburzenia odżywiania, takie jak bulimia, anoreksja lub binging jedzenia.

I do niedawna, że ​​mieli rację. Większość z tych, którzy szukają leczenia tych zaburzeń były kobiety.

Już nie. Chłopcy i mężczyźni mają zaburzenia jedzenia, zbyt.

Staje się bardziej akceptowalne dla mężczyzn do szukania pomocy, ponieważ zaburzenia odżywiania to normalne i nie tyle etykiety już. Więc ludzie wychodzą i mówią, że mają to, mając na uwadze, zanim nie został otwarty do poszukiwania leczenia.

Niektórzy sportowcy zagrożone

Instytucje takie jak zaburzenia jedzenia Krajowego Stowarzyszenia odnotowali wzrost niedawno w męskiej sportowców zgłaszających zaburzenia odżywiania. Zapaśników, na przykład, stale powiedziano, że trzeba je mniej osiągnięcia niższej klasy wagi.

Kulturyści mówi jeść dużo więcej, aby osiągnąć masę mięśniową. Pływaków i biegaczy biegowego można powiedział przechodzić ekstremalne jedzenia i diety, aby osiągnąć pewną masę ciała.

Dietetycy i terapeuci z całego kraju zaczęły leczenia męskiej sportowców szukających "przesadzone wygląd buff" nastolatki szukają "wygląd grupy rówieśniczej," homoseksualiści szukający "cienką, seksowny wygląd," mężczyzn w średnim wieku poszukujących posiłki popijawy i sportowców próbuje w celu zwiększenia wydajności.

Jest dużo bardziej skupić się na mężczyzn szukających buff teraz-prawdziwe wiadomości wysyłanych przez media i modeli.

"Mężczyzna bulimia" często skupia się na "przymus ćwiczeń", który oznacza, że ​​ludzie mogą wykonywać kompulsywnie jako środek do czyszczenia i kontroli wagi.

Może to spowodować uraz

Urazy psychiczne lub zmiana życie także może pobudzać zaburzeń u chłopców i mężczyzn jedzenia.

Jeśli uważasz, że z powodów ludzie sięgają po alkohol lub narkotyki, zaburzenia jedzenia są bardzo podobne. Często widzimy, młodych kobiet i mężczyzn, że są one po prostu przechodząc przez korekty, jak okres dojrzewania, i to ich przeraża. Albo mogą mieć zdrową komunikacji w rodzinie lub może być niezdrowe nacisk na wagowo, ponieważ jedna lub obie z rodziców miał problemy zdrowotne.

Wśród młodych osób dorosłych z zaburzeniami jedzenia, mężczyźni są bardziej niż kobiety, aby ukryć swoją chorobę. Oznacza to, że częstość występowania wśród młodych mężczyzn może być zaniżona.

Szukam pomocy

Większość mężczyźni z zaburzeniami odżywiania znaleźć lekarstwo samodzielnie lub z terapeutami, jednak niektóre ulegają nim.

Zaburzenia odżywiania mają najwyższy wskaźnik śmiertelności z powodu tego, co jest fizycznie nie do ciała niedożywienia. Tkanki serca cannibalizes się. Najczęściej zdarza się to atak serca.

Mimo, że większość ośrodków leczenia w dużej mierze koncentrują się na pomocy kobietom z zaburzeniami odżywiania, wiele z nich jest teraz otwierają swoje drzwi, aby pomóc ludziom. Traktowania mężczyzn i kobiet jest praktycznie identyczne.

Leczenie ludzi jest sprowadzenie kobiet. Dietetyk pracuje w żywieniu poprzez zwiększenie spożycia żywności, jeżeli osoba jest anoreksję. Terapeuta ma terapii psychospołecznej, pracy na wyzwalacze podstawowych na poziomie psychologicznym.

Leczenie męskich zaburzeń odżywiania stało się tak powszechne, jak mówi, że urządzenia są przeznaczone do pomocy tylko mężczyzn.

Anoreksja

Jadłowstręt psychiczny charakteryzuje własny głód i nadmiernego odchudzania.

Są to objawy anoreksji:

 • Odmowa utrzymania masy ciała na poziomie lub powyżej minimalnie normalnej wysokości, masy ciała, wieku typu i poziomu aktywności

 • Intensywny lęk przed przyrostem masy ciała lub jest "gruby"

 • Uczucie "tłuszczu" lub z nadwagą, mimo dramatycznej utraty wagi

 • Skrajne zaniepokojenie z masy ciała i kształtu

 • Ortopedyczne problemy, szczególnie w tancerzy i sportowców, ze względu na kompulsywne ćwiczenia, w połączeniu z wycieńczenia

 • Odmowa jedzenia w obecności innych

 • Rytualne jedzenie, w tym cięcia na małe kawałki żywności

 • Nadwrażliwość na zimno

 • Żółtawe skóry, zwłaszcza na dłoniach rąk i podeszew stóp, co pochodzi od spożywania zbyt wielu warzyw bogatych w witaminę A

 • Sucha skóra

 • Cienka skóra głowy włosy

 • Stopy i dłonie, które są zimne i czasami obrzęk

 • Brzuch, że jest w trudnej sytuacji i nadęty po jedzeniu

 • Mylić lub spowolnione myślenie; anoreksję pacjent może mieć słabą pamięć i brak wyroku

Bulimia

Bulimia nervosa charakteryzuje skryty cyklu objadania się, a następnie oczyszczenie. Bulimia obejmuje jedzenie dużych ilości żywności więcej niż większość ludzi jeść w jednym posiłku-w krótkim czasie, a następnie pozbyć się jedzenia i kalorii poprzez wymioty, nadużywanie środków przeczyszczających lub overexercising.

Są to objawy bulimii:

 • Powtarzające się epizody binging i oczyszczenie

 • Uczucie z kontrolą w czasie i binge eating poza punktem wygodne pełni

 • Skrajne zaniepokojenie z masy ciała i kształtu

 • Dowody, takie jak wyrzucić opakowania, środki przeczyszczające, pigułki diety, przeciwwymiotne (leków, które wywoływać wymiotów) lub leki moczopędne (leki, które zmniejszają płynów)

 • Regularnie chodzić do łazienki bezpośrednio po posiłku

 • Nagle jedzenie dużych ilości jedzenia lub zakupu większej ilości, które znikają zaraz

 • Kompulsywne ćwiczenia

 • Uszkodzony naczyń krwionośnych w oczach, ze szczepu wymioty

 • Obrzęk ślinianek, które pojawiają się w obszarach, jak etui poniżej kącików ust; one wystąpić w ciągu kilku dni wymioty u około 8 procent osób z bulimią

 • Wnęki, chore dziąsła i szkliwo na nieodwracalne erozji zębów z nadmiernego kwasu żołądkowego

 • Wysypki i pryszcze

 • Małe kawałki i modzele całej szczytach stawów palców, wywołane przez powtarzające się self-induced wymioty, w którym osoba popycha rękę do gardła zębów przednich przeszłości

Zaburzenia niepohamowany apetyt

Zespół gwałtownego objadania, znany również jako kompulsywne objadanie się, charakteryzuje się przede wszystkim przez okres niekontrolowany, impulsowy lub ciągłego odżywiania powyżej punktu uczucie wygodnie całości. Chociaż nie ma oczyszczanie, może być sporadyczne pości lub powtarzające diety i często poczucie wstydu i nienawiści do siebie po libacji. Ludzie, którzy przejadać kompulsywnie może zmagać się z lęku, depresji i samotności, która może przyczynić się do ich niezdrowych epizody gwałtownego objadania się. Masa ciała może zmieniać się od normalnego do łagodnego, umiarkowanego lub ostrego otyłości.

Inne zaburzenia odżywiania mogą zawierać pewną kombinację znaków i objawów anoreksji, bulimii i / lub zaburzenia obżarstwa. Mimo, że te zachowania nie może być uznane za pełen klinicznie zaburzenia zespół odżywianie, wciąż mogą być niebezpieczne i fizycznie, emocjonalnie opróżniania. Wszystkie zaburzenia odżywiania wymagają profesjonalnej pomocy.