Cambler

Zaburzenia jedzenia

Zaburzenia jedzenia fakty

Termin "zaburzenia odżywiania" odnosi się do poważnych, a niekiedy zagrażające życiu problemy ze zdrowiem psychicznym, które powodują nietypowe zachowania żywieniowe. Dowiedz się więcej ›

Jadłowstręt psychiczny

Jadłowstręt psychiczny (anoreksja lub po prostu) to zaburzenia odżywiania, w której ludzie celowo głodzić. To powoduje skrajne utrata masy ciała, które Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego (NIMH), część Narodowych Instytutów Zdrowia (NIH), określa co najmniej 15 procent poniżej jednostki prawidłowej masy ciała.

Jedzenie i waga się obsesje. Compulsiveness może powodować dziwne rytuały żywieniowe lub odmowę jedzenia w obecności innych. Nie jest niczym niezwykłym dla osób z anoreksją zebrać przepisy i przygotować wykwintne uczty dla rodziny i przyjaciół, ale nie uczestniczyć w posiłkach się. Mogą one również stosować się do ścisłych procedur ćwiczeń, aby utrzymać się na wadze.

Dowiedz się więcej o anoreksji ›

Bulimia nervosa informacji

Bulimia, zazwyczaj określane jako bulimia, jest zdefiniowany jako niekontrolowanych epizodów przejadania (pójścia na łatwiznę) i zwykle następuje oczyszczenie (wywoływanie wymiotów), nadużywanie środków przeczyszczających, lewatywy, lub leków, które powodują zwiększone wytwarzanie moczu, na czczo lub nadmierne wykonywanie kontrolowania wagi. Objadaniem się, w tym przypadku, jest zdefiniowany jako je znacznie większe ilości żywności, niż byłoby to normalnie spożywany w krótkim okresie czasu (zwykle mniej niż dwie godziny).

Przyczyną bulimia nie jest znana. Czynników przyczyniających się do rozwoju bulimii zawierają ideały kultury i postaw społecznych wobec wyglądu ciała, własnej wyceny na podstawie masy ciała i kształtu, i problemami rodzinnymi.

Dowiedz się więcej o bulimii ›

Zrozumienie kompulsywne objadanie się

Osoby, które chronicznie przejadać może cierpieć na zaburzenia jedzenia wspólnego znany jako kompulsywne objadanie się, znany również jako obżarstwa.

Ten zaburzenia jedzenia charakteryzuje spożywanie dużych ilości pożywienia, przez spożywanie szybko (często do punktu dyskomfortu), a po jedzeniu nie głodne. Podczas gdy wiele osób odczuwa binge żywności okresowo, że kompulsywne średnie overeater binging dwa razy w tygodniu przez co najmniej sześć miesięcy.

Kompulsywne objadanie się może zacząć stopniowo. Na przykład, dziecko może zwrócić się do jedzenia, gdy zdenerwowany. Z biegiem czasu, dziecko uczy się zmartwić jedzenie łagodzi uczucia.

Zaburzenia mogą pojawić się, gdy inni się negatywne komentarze na temat powtarzających masy człowieka. Może rozwijać się po traumatycznym wydarzeniu w dzieciństwie, lub po restrykcyjnej diety. Dom środowiska danej osoby może również odgrywać rolę. Na przykład, jeżeli rodzice danej osoby zostały overcontrolling lub nie występuje, że człowiek może nie mieli dobrych wzorców do jedzenia.

Dowiedz się więcej na temat kompulsywnego objadania się ›

Zaburzeń odżywiania u mężczyzn

Większość ludzi myśli, że są kobiety, które uważają, że ich ciała muszą wyglądać w określony sposób ze względu na rodzaje nadwozia przedstawianych w telewizji, modeli startowej, gwiazdy filmowe, czasopism, trenerów, rodziców, przyjaciół, kolegów, bohaterów i lalek Barbie. Myślą, że to kobiety, które starają się osiągnąć te typy ciała i może cierpią na zaburzenia odżywiania, takie jak bulimia, anoreksja lub binging jedzenia.

I do niedawna, że ​​mieli rację. Większość z tych, którzy szukają leczenia tych zaburzeń były kobiety.

Już nie. Chłopcy i mężczyźni mają zaburzenia jedzenia, zbyt.

Staje się bardziej akceptowalne dla mężczyzn do szukania pomocy, ponieważ zaburzenia odżywiania to normalne i nie tyle etykiety już. Więc ludzie wychodzą i mówią, że mają to, mając na uwadze, zanim nie został otwarty do poszukiwania leczenia.

Dowiedz się więcej na temat zaburzeń odżywiania ›

Pokonując zaburzenia jedzenia

Z zaburzeń wpływających dziewczyny w coraz młodszym wieku, jedzenie, zaskakująco prosta taktyka może pomóc: Obiad z rodziną.

Ponieważ społeczeństwo ma tak duży wpływ na nastolatków ze względu na wysoką częstość występowania otyłości i ciśnienia, które mają być chuda, wiele dziewczyn zwraca się do niezdrowych sposobów kontrolowania ich wagi. W pierwszej kolejności strukturyzowane rodzinnych posiłków, które mają miejsce w pozytywnym otoczeniu może chronić dziewczyny z destrukcyjnych nawyków żywieniowych. To nie musi być gotowane w domu posiłek. Chodzi o to, aby łączyć ludzi.

Zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja i bulimia stale rosły. Diagnozy teraz szczyt wśród dziewcząt w wieku od 11 do 13.

Dowiedz się więcej o pokonując zaburzenia jedzenia ›