Cambler

Życie z zaburzeniami erekcji

Życie z zaburzeniami erekcji

Dla wielu, zaburzenia erekcji jest zdolny do diety i stylu życia. Jeśli dobrze zjeść, regularnie ćwiczyć i kontrolować poziom wagi i stresu, można się spodziewać dość normalne funkcje seksualne w Twoje lat 60. i ewentualnie poza. Dowiedz się więcej ›

Zaburzenia erekcji: przebudowa intymność

Są środki intymne jest blisko z rodziną, z seksem, jak tylko jedną część intymności. Przytulić, rodzaj uwaga, lub prezent może być bardzo romantyczny, nawet jeśli seks nie wynika. Więc odnowić zażyłość wraz z życiem seksualnym. Dowiedz się, jak rozmawiać z, i słuchaj, twój partner. I pamiętaj, że twoja wartość jako człowieka wykracza poza to, co robisz w łóżku.

Jak ty i twój partner się bliżej siebie, może się okazać, że można cieszyć się seksem bardziej.

  • Pokazać i powiedzieć swoim partnerem, co lubisz. Jeśli nie, twój partner może nie wiesz, czego chcesz.

  • Poproś swojego partnera, aby pokazać, jak on chce być dotykana.

  • Bądź cierpliwy. Spiesz się. Proszę się odprężyć. Dajcie sobie szansę, aby stać się pobudzony.

  • Spróbuj być kameralny, bez stosunku. Zamiast wymiany powrotem ściera. Lub spróbuj całowanie, lub po prostu jest miękka w dotyku.

  • Skupić się na tym, co Ciebie i Twojego partnera, jak o siebie. To może być pewien, śmiech lub uśmiech, lub inne radości podzielić razem.

Dowiedz się więcej o odbudowie intymności ›

2-w-1 świadczeń: leczenia depresji, zaburzeń erekcji pokonać

Zaburzenia erekcji (ED) i depresja są często nieszczęśliwe Bedfellows. Problemy seksualne są objawem depresji. Są również częstym efektem ubocznym stosowania leków przeciwdepresyjnych. W sumie około 30 procent twierdzi, że mężczyźni z depresją mają problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji.

Ale jeśli jesteś człowiekiem z depresją, nie musisz zaakceptować życia z zaburzeniami erekcji. Istnieją kroki można podjąć w celu rozwiązania problemu i odzyskać satysfakcjonujące życie seksualne.

Depresja to więcej niż przechodzącej niebieskim nastroju. To długotrwała choroba, która wpływa na uczucia, myśli i zachowania. Jest również częstym zaburzeniem, uderzając ponad 6 milionów ludzi w Europie każdego roku.

Dowiedz się więcej o leczeniu depresji i pokonując ed ›

Osobista historia: mówić o zaburzenia erekcji

Pamiętam pierwszy raz mój tata mówił mi o zaburzenia erekcji. Powiedział, że... hm, dobrze, że... oczywiście żartuję! Mój ojciec urodził się w 1930 roku. Ludzie z jego pokolenia mogły szedł 16 mil przez gradobicie oglądać ich synowie grać w piłkę nożną, ale nie były one zdrowia penisa Dyskusja rodzaj facetów.

Jednak prącia zdrowia, a w szczególności, zdrowie seksualne są ważne. I choć nie mogę znaleźć stat na ile czasu ludzie spędzają myślenie o ich zdrowie seksualne i wydajności, chciałbym postawić odpowiedź jest "dużo".

Czytaj więcej ›