Cambler

Zasoby dla osób z zaburzeniami erekcji

Zasoby zaburzenia erekcji

Organizacje

Europejskiego stowarzyszenia nauczycieli, doradców, seksualność i terapeutów

PO Box 1960 Ashland 23005 804-752-0026 www.aasect.org
Non-profit, stowarzyszenie zawodowe edukatorów seksualnych, doradców i terapeutów sex, sex. Można uzyskać listę certyfikowanych doradców płciowych lub terapeutów w Twojej okolicy albo przeszukując witrynę sieci Web organizacji lub wysłać zapytanie wraz z zaadresowana koperta.
Europejski urologiczne stowarzyszenie fundacja 1000 Corporate Blvd. Baltimore, MD 21090 800-828-7866 (numer bezpłatny) www.urologyhealth.org
Wspiera i promuje badania, pacjent / edukacji publicznej i rzecznictwo na rzecz poprawy zapobiegania, wykrywania, leczenia i wyleczenie choroby urologicznej. Strona internetowa zawiera informacje na temat zaburzeń erekcji i szeregu innych chorób urologicznych dorosłych.
Krajowe choroby nerek i układu moczowego Informacje Clearinghouse National Institutes of Health 3. Informacje Way Bethesda, MD 20892 800-891-5390 (numer bezpłatny) http://kidney.niddk.nih.gov
Serwis Informacji Publicznej Narodowego Instytutu Cukrzycy oraz Chorób układu pokarmowego i nerek, oddział National Institutes of Health. Clearinghouse powstała, aby zapewnić dokładne, na bieżąco informacje na temat nerek i chorób urologicznych dla pacjentów, ich rodzin, pracowników służby zdrowia i ogółu społeczeństwa.

Książki

100 pytań i odpowiedzi na temat zaburzeń erekcji Pamela Ellsworth, MD, i Bob Stanley (Jones & Bartlett, 2003, 187 stron)
Wpisany przez urologa klinicznej i pacjenta z zaburzeniami erekcji, książka ta wykorzystuje format zapytania i odpowiedzi do opisania diagnozowania i leczenia tej choroby. Omawia zdrowia seksualnego w kontekście ogólnego stanu zdrowia.
Radzenia sobie z zaburzeniami erekcji: Jak odzyskać zaufanie i ciesz się świetnymi Sex Michael E. Metz, Ph.D., i Barry W. McCarthy, Ph.D. (New Harbinger Publications, 2004, 168 stron)
Napisany przez dwóch terapeutów seksualnych, ta książka odpowiada na biologiczne, społeczne i psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji. Kompleksowy plan leczenia zachęca pary do współpracy w celu rozwiązania problemu.
Zaburzenia erekcji: Integracja Terapia Para, Seks Terapii i Leczenia Gerald R. Weeks, Ph.D., i Nancy Gambescia, Ph.D. (WW Norton, 2000, 201 stron)
Biorąc pod uwagę, że zaburzenia erekcji często więcej niż jedną przyczyną, to zwykle wymaga się więcej niż jednej terapii. Ta książka omawia medyczne i psychologiczne aspekty zaburzeń erekcji i przedstawia jak terapia seksu, doradztwo i leki mogą działać wspólnie.
Zdrowie seksualne dla mężczyzn Richard F. Spark, MD (Perseus Books Group, 2000, 440 stron)
Wpisany przez endokrynologa Harvard, książka ta zawiera informacje na temat zabiegów na zaburzenia erekcji, postawy o męskiej seksualności w całej historii, wrażliwości seksualnej, medycyny alternatywnej, leki, operacja prostaty i męskiej menopauzy i poprawy hormonu.