Cambler

Pomyśl infomercial leki działają? dowiedzieć się, jak rozpoznać oszustwo

Ostrzeżenie przed oszustwami

Chociaż oszustwa zdrowia z pewnością nie jest rzadkie, to szczególnie szerzy wśród produktów do zaburzeń erekcji. Te oszustwa mogą być trudne do wykrycia nawet przez zaawansowanych ludzi, ponieważ są one często maskowana w zakresie naukowych i promowany przez rzekomych "medycznych" grup. Federalna Komisja Handlu oferuje te wskazówki, które pomogą Ci ocenić wnioski złożone przez internet, w sklepach ze zdrową żywnością lub w reklamach.

  • Jeśli produkt jest reklamowany jako skuteczne w leczeniu impotencji i nie ma przepisu lekarza jest konieczna, nie kupić. Wszystkie skuteczne metody leczenia zaburzeń erekcji wymaga recepty.
  • Jeśli produkt jest reklamowany jako "przełom leczenia" z lekarzem, aby sprawdzić, czy to jest zgodne z prawem.
  • Jeśli produkt jest promowany przez co wydaje się być organizacja medycznej, skontaktuj się z lekarzem, aby sprawdzić referencje organizacji. Fałszywe "kliniki" i pozorowane "instytuty" są używane do tout fałszywych leków na impotencję.
  • Jeśli produkt mówi "naukowo udowodnione", aby odwrócić impotencji u dużego odsetka pacjentów, sprawdź to z lekarzem. Niektóre twierdzenia, że ​​badania kliniczne udowodnić prace produktów są fałszywe.
  • Jeśli produkt jest rozbił leczyć impotencję jest "naturalny" lub "naturalne", odrzucić go. Inne niż johimbiny nie substancja roślinna okazało się skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji.