Cambler

Objawy i przyczyny zaburzenia erekcji

Objawy zaburzeń erekcji

dysfunkcja erekcji może być spowodowane chorobą naczyniową, neurologicznych problemów, które mogą być wynikiem cukrzycy; gruczołu krokowego oraz leczenie chorób prostaty; leków, zaburzeń hormonalnych, zaburzeń psychologicznych;. oraz nadużywanie środków Więcej ›

Jak powszechne są zaburzenia wzwodu?

Europejskie Stowarzyszenie urologiczny szacuje, że zaburzenia erekcji dotyka 25 milionów ludzi w Europie. W Massachusetts Male Aging Study, w którym wzięło udział ponad 1700 mężczyzn w wieku od 40 do 70 mieszkających w pobliżu Bostonu, naukowcy stwierdzili, że w stosunku do wszystkich, około 43% z nich miało w pewnym stopniu zaburzeń erekcji. Technicznie, zaburzenia erekcji mogą uderzyć każdego człowieka na tyle stary, by mieć erekcję, ale staje się coraz bardziej powszechne wraz z wiekiem. Około 1% mężczyzn w wieku 40, 17% mężczyzn w wieku 60 i 48% mężczyzn, 75 lub starszych ma pełną zaburzenia erekcji (co oznacza, że ​​nie są w stanie osiągnąć erekcji wystarczającej do odbycia stosunku), zgodnie z National Kidney i Choroby urologiczne Informacje Clearinghouse.

Oceny zaburzeń erekcji

Wielu mężczyzn czuje się zakłopotany, aby porozmawiać z lekarzem na temat zaburzeń erekcji. To częsty problem może być leczona, ale tylko wtedy, gdy lekarz o tym wie. Lekarz może zadać pytania na temat zaburzeń erekcji. Czy jesteś zapytał, czy nie, należy poinformować o tym lekarza, który może coś pomóc lekarz zrozumieć problem. Lekarz może zrobić egzamin i może przeprowadzić kilka testów, które pomogą znaleźć przyczynę swojej zaburzeń erekcji.

Egzamin medyczny lekarz może pomóc zrozumieć, co jest przyczyną problemu. zaburzenia erekcji jest czasami pierwszym objawem innego problemu zdrowotnego, więc lekarz może sprawdzić ogólny stan zdrowia. On lub ona może również zbadać penisa, moszny i jąder. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków, w tym ustalone i ponad-the-counter leków, jak również wszelkich ziół lub suplementów.

Czego się spodziewać na egzaminie na zaburzenia erekcji ›