Cambler

Leczenie

Leczenie zaburzeń erekcji

Niemal wszyscy ludzie w Europie czasem doznać impotencji, a około 30 milionów cierpi na chroniczną impotencją. Ale pomimo jego występowania, choroba jest uleczalna, w większości przypadków. Dowiedz się więcej ›

Doustne leki na zaburzenia erekcji

Receptę leki doustne są często bardzo skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji. Ale ludzie z pewnymi problemami zdrowotnymi lub którzy są niektóre inne leki nie powinny ich używać. Oraz wszystkie leki mogą powodować działania uboczne. Porozmawiaj z lekarzem o tym, czy zaburzenia erekcji doustnie lek jest dla Ciebie, a ryzyko i korzyści wynikające z leczenia.

Istnieją trzy rodzaje receptę leki doustne zaburzenia erekcji na rynku. Każdy wzrost przepływu krwi do prącia. Gdy penis stymulowane rezultacie montaż. Trzy leki są:

  • Cytrynian sildenafilu (Viagra)

  • Tadalafil (Cialis)

  • Wardenafilu HCL (Levitra)

  • Leki nie leczą przyczyny zaburzeń erekcji. Bez leków, wciąż masz problemy z uzyskaniem erekcji.

  • Leki nie można wzwodu przy braku stymulacji seksualnej.

  • Leki nie zwiększy popęd seksualny lub rozwiązania innych problemów seksualnych poza uzyskanie erekcji. Oni również nie rozwiąże żadnych psychologicznych, emocjonalnych lub relacji problemów.

Dowiedz się więcej o leki doustne zaburzeń erekcji ›

Oceny zaburzeń erekcji

Wielu mężczyzn czuje się zakłopotany, aby porozmawiać z lekarzem na temat zaburzeń erekcji. To częsty problem może być leczona, ale tylko wtedy, gdy lekarz o tym wie. Lekarz może zadać pytania na temat zaburzeń erekcji. Czy jesteś zapytał, czy nie, należy poinformować o tym lekarza, który może coś pomóc lekarz zrozumieć problem. Lekarz może zrobić egzamin i może przeprowadzić kilka testów, które pomogą znaleźć przyczynę swojej zaburzeń erekcji.

Egzamin medyczny lekarz może pomóc zrozumieć, co jest przyczyną problemu. zaburzenia erekcji jest czasami pierwszym objawem innego problemu zdrowotnego, więc lekarz może sprawdzić ogólny stan zdrowia. On lub ona może również zbadać penisa, moszny i jąder. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków, w tym ustalone i ponad-the-counter leków, jak również wszelkich ziół lub suplementów.

Dowiedz się więcej na temat oceny zaburzeń erekcji ›