Cambler

Etapy erekcji

Montaż wymaga zdrowego ciała i umysłu "wysiłek zespołu" prowadzony przez mózg. Po otrzymaniu sygnału z mózgu, naczyń krwionośnych, nerwów i hormony współpracować celu i utrzymania erekcji.

Miękkie (wiotkie) penis

Jeśli nic się nie powodując człowieka stać się budzi, a następnie montaż "zespół" ciało jego mózgu, nerwów, naczyń krwionośnych oraz hormonów nie rozpocznie pracy powoduje erekcję. Ilość krwi płynącej do penisa w gąbczastych komór (ciał jamistych i korpusu gąbczaste) równa ilość wypływa. Jego penis pozostaje miękka.

Obrzęk (tumescent) penis

Człowiek staje się pobudzony przez jego zmysły (takie jak wzrok lub dotyk) lub jego myśli (np. wspomnienia i fantazje). Podczas pobudzenia, wiadomości wniesione przez nerwy powodują, że naczynia krwionośne i gąbczaste komory rozszerzają się (otwarcie). Przepływa więcej krwi do penisa niż wypływa. Jego penis zaczyna pęcznieć.

Wyprostowany (sztywny) penis

Jak pobudzenie trwa, nerwy utrzymać prowadzenia wiadomości pobudzenia między penisa i mózgu. Krwi utrzymuje przeprowadzka do penisa mężczyzny. Obrzęk tkanek krwi-naciśnij na żyłach. Niektóre z krwi utrzymuje się od płynącej z powrotem. Wypełnione krwią, jego penis staje się sztywny. Człowiek jest w stanie odbyć stosunek.