Cambler

Pomoce erekcji i inne zabiegi

Jeśli masz zaburzenia erekcji (ED), leczenie może pomóc. Niektóre zabiegi działają bezpośrednio na penisa. Porozmawiaj z lekarzem na temat zalet i wad każdego z nich. I pamiętaj, aby nauczyć się prawidłowej techniki.

Pompa próżniowa

  • Poślizgu rurkę na penisa. Prosta pompa następnie tworzy próżnię, która ściąga krew do prącia. To powoduje erekcję. Następnie umieścić pierścień napinający wokół nasady penisa, do utrzymywania we krwi. Następnie usunąć rurkę. Pierścień napięcie nie musi zatrzymać się na dłużej niż 30 minut.

  • Ryzyko i powikłania mogą obejmować ból prącia lub moszny. Penis może również czuć się dobrze lub zmiana koloru w trakcie budowy.

Pierścień napięcie

  • Pierścień naprężenie jest zwykle stosowany wraz z inną rodzaju leczenia. Po wystarczająco krwi przepływa do penisa spowodować erekcję pierścień naprężenie utrzymać krew wypływająca ponownie. To utrzymuje erekcję. Pierścień nie może zatrzymać się na dłużej niż 30 minut. Pierścień napięcie jest również nazywany pierścień zwężenie lub regulator przepływu żylnego.

  • Ryzyko i powikłania mogą obejmować szczypał, posiniaczona, lub podrażnioną skórę. Jeśli masz reakcję alergiczną na pierścienie z lateksu, spróbuj pierścień silikonowy.

Samodzielnych zastrzyków

  • Wstrzyknięcie szczególny lek do prącia. Lek rozluźnia naczynia krwionośne, dzięki czemu mogą one wypełnić się krwią. W ciągu około 10 minut, penis może się wystarczająco sztywna do odbycia stosunku seksualnego. Pierścień naprężenie nie jest konieczna do utrzymania erekcji. Lekarz może wyjaśnić proces wtrysku do Ciebie.

  • Ryzyko i powikłania mogą obejmować ból, krwawienie, zasinienie lub blizny. Pomocy medycznej od razu, jeśli masz erekcję, która trwa dłużej niż 4 godziny.

Przezcewkowa leki

  • Włożeniu końcówkę małego aplikatora do cewki moczowej na miejsce małe, miękkie leków osad. Lek ten jest wchłaniana do prącia. Leki relaks naczynia krwionośne, aby mogli wypełnić krwią. W ciągu około 10 minut, penis może się wystarczająco sztywna do odbycia stosunku seksualnego. Utrzymać erekcji, może trzeba użyć pierścień napinający.

  • Ryzyko i powikłania mogą obejmować ból i podrażnienie cewki moczowej. Pomocy medycznej od razu, jeśli masz erekcję, która trwa dłużej niż 4 godziny.