Cambler

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji (ED) jest niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji, lub w celu osiągnięcia satysfakcjonującego wzwodu. Dowiedz się więcej ›

Objawy zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji (ED) jest zazwyczaj stosowany do opisania powtarzającego niemożność osiągnięcia i utrzymania erekcji do stosunku seksualnego.

Choroba ta jest także znana jako impotencja. Impotencja może jednak odnieść się do innych problemów, które interferują ze stosunkiem seksualnym. Należą do nich brak pożądania seksualnego i problemy z wytryskiem lub orgazmem. Korzystanie z dysfunkcja erekcji termin wyjaśnia, że te inne problemy nie są zaangażowane.

To normalne, że mężczyźni doświadczają zmiany w erekcji, takie jak trwa dłużej do osiągnięcia erekcji. Kiedy problem staje się trwały, może to być oznaką problemów fizycznych i emocjonalnych. Zaburzenia erekcji mogą być całkowita niezdolność do osiągnięcia erekcji, niespójne zdolność do tego, czy tendencja do utrzymania tylko krótkie erekcji.

Dowiedz się więcej na temat objawów zaburzeń erekcji ›

Leczenie zaburzeń erekcji

Podczas gdy prawie wszyscy ludzie w Europie czasem doznać impotencji, miliony cierpią na chroniczną impotencją. Jednak pomimo jego rozpowszechnienia, choroba zwana również zaburzenia wzwodu, to można leczyć w większości przypadków.

Wiele przypadków impotencji jest wynikiem przyczyn fizycznych, takich jak problemy z obiegu lub nerwów. Przyczyny fizyczne muszą być wykluczone przed impotencja jest obwiniać przyczyn psychologicznych. Może być również wynikiem bardziej poważnym problemem medycznym, takim jak miażdżyca tętnic, choroby układu sercowo-naczyniowego lub cukrzyca.

Są też inne przyczyny impotencji:

  • Chirurgii raka prostaty, który może wpływać na nerwy kontrolujące erekcji

  • Zaburzenia hormonalne lub niski poziom testosteronu

  • Leki na receptę na wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, depresji i innych chorób

  • Ciężkie palenie, alkohol, używanie narkotyków lub nielegalne

  • Wypadek lub uraz penisa

  • Nierozpoznane problemy psychologiczne, takie jak depresja, stres lub złość

  • Anemia sierpowata

Dowiedz się więcej o leczeniu zaburzeń erekcji ›

Życie z zaburzeniami erekcji

Przez John Briley, Washington, DC

Pamiętam pierwszy raz mój tata mówił mi o zaburzenia erekcji. Powiedział, że... hm, dobrze, że... oczywiście żartuję! Mój ojciec urodził się w 1930 roku. Ludzie z jego pokolenia mogły szedł 16 mil przez gradobicie oglądać ich synowie grać w piłkę nożną, ale nie były one zdrowia penisa Dyskusja rodzaj facetów.

Jednak prącia zdrowia, a w szczególności, zdrowie seksualne są ważne. I choć nie mogę znaleźć stat na ile czasu ludzie spędzają myślenie o ich zdrowie seksualne i wydajności, chciałbym postawić odpowiedź jest "dużo".

Dowiedz się więcej na temat życia z zaburzeniami erekcji ›