Cambler

Szykując się do stawu kolanowego i zdrowienia

Przygotowanie do stawu kolanowego pomaga zwiększyć odzysk szybciej i płynniej. Możesz nawet przygotować się do rehabilitacji, lub rehabilitacji. Jest to program, będziesz postępować po zabiegu. To pomoże Ci wzmocnić i użyć nowego kolano. Przygotowanie do stawu kolanowego pomaga zwiększyć odzysk szybciej i płynniej. Możesz nawet przygotować się do rehabilitacji, lub rehabilitacji. Jest to program, będziesz postępować po zabiegu. To pomoże Ci wzmocnić i użyć nowego kolano.

Dlatego przygotowania do odzysku pomaga

Więcej w kształcie jesteś przed operacją, tym szybciej będziesz w stanie wrócić do działalności gości. Pomóż odzysku szybciej poprzez:

  • Wzmacnianie i rozciąganie mięśni nóg. Pomaga wspierać kolana jak leczy. To również daje przewagę na odwyku.

  • Przygotowanie do korzystania z chodzika lub kul. Naucz się używać do chodzenia pomocy przed operacją. To pomoże ci wstać i wokół wcześniej. Wzmocnienie górnej części ciała może również ułatwić używać chodzenia słuchowych.

  • Przygotowanie domu. Zrób kilka prostych rozwiązań w domu. Można zapobiegać upadkom. Mogą również codzienne zadania łatwiejsze, jak można odzyskać. Obejmuje to poruszające się obiekty, które są potrzebne w zasięgu ręki i pyta z góry za pomoc w niektórych pracach.

Ty i twój zespół

Twój zespół opieki zdrowotnej, mogą obejmować:

  • Fizjoterapeuta (PT). On lub ona zaprojektować program ćwiczeń, aby zbudować siłę i odzyskanie pomocy.

  • Terapeuta zajęciowy (OT). On lub ona pomóc w podjęciu codzienne czynności bezpieczniejsze i łatwiejsze w trakcie windykacji.

  • Ortopeda. On lub ona będzie wykonywać operację i nadzorować swoją opiekę.

  • Pielęgniarka lub przypadek menedżer. On lub ona będzie koordynować swoją opiekę.

Zrozumienie roli

Jeśli chodzi o przygotowania do odzysku, większość prac jest do Ciebie. Tak, aby czas każdego dnia na ćwiczenia już zostały podane. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami, które fizjoterapeuta lub lekarz daje.